Wodospad

 

  Póki żyjemy zróbmy coś

 

 Wędrujemy. Teledysk promujący tytułowy utwór z płyty Wędrujemy. Pełen dynamiki klip prowadzi nas przez świat masek i płomieni. Bardzo dziękujemy realizatorkom:  Barbarze Niżynskiej i Agnieszce Błaszczak, za ich pomysłowość i wspaniałą współpracę. Zapraszamy do wspólnej wędrówki…

 

 Bądź motylem to piosenka otwierająca drugi album zespołu Arete pt. Wędrujemy.  Teledysk nakręcony był w przepięknej scenerii Dworku Róży Poraja nieopodal Wągrowca.  W teledysku wzieli udział: Agnieszka Majewska i Maria Markowska oraz Romek Andrzejewski i Jerzy Struk. Realizatorem nagrań był Janusz Strugała.Warto przypomnieć, że słowa napisał Jerzy Struk, muzykę Aleksandra Struk- Roszmann. Aranżacją utworu zajał sie głównie Romek a partia skrzypiec Agnieszka i Marysia. Piosenka zawsze bardzo dobrze przyjmowana przez publiczność (szczególnie wiosną i latem…) znalazła się na Liście Chicago Polskiego Radia zajmując po kilku tygodniach ku wielkiej radości zespołu i fanów twórczości Arete – I miejsce. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia kompozycji otwierającej drugą płytę ARETE.

 

  Duchu Święty przyjdź

 

  Teraz -przejmująca, przepełniona brzmieniem gitary kompozycja pochodząca z pierwszej płyty Arete: Pierwszy promień. Słowa Jurka, melodia Aleksandry Struk-Roszmann, solówka gitarowa – Przemysław Hałuszczak.

 

 

  Nic dodać nic ująć… po prostu Skrawek Raju – piosenka wykonywana jeszcze przez Katarzynę Skowrońską. 

 

 

Pierwszy promień- utwór od którego wszystko się zaczęło. Życzymy by Państwu przynosił tyle radości i światła ile daje go nam. Tekst pochodzi z tomiku Jerzego "Być uczniem Miłości". Wiersz narodził się 4 lutego 2010 roku… Miesiąc później Arete wystąpiło publicznie pierwszy raz…

 

 

Kompozycja, w której spadają płatki  śniegu przynosząc spokój, harmonię i ukojenie… Zapraszamy do utworu Śnieżny sen…

 

 

Kosmiczny pył starty z marzeń o  tym czym i kim mieliśmy być….

"I chociaż czasem szczęścia brak i boli, że aż brak ci słów…wciąż swemu życiu powiedz: tak! Wciąż o swym życiu dobrze mów! "