Lagodnosci

"Wędrujemy" na 2 miejscu na Łagodnej Liście Przebojów "Krainy Łagodności"  

Jesteśmy na 2 miejscu na "Łagodnej Liście Przebojów" DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy nadal wędrują z nami z piosenką "Wędrujemy" w Krainie Łagodności! i naturalnie… zachęcamy do codziennego głosowania:):) Wędrujmy razem:)
http://krainalagodnosci.pl/lagodna-lista-przebojow/lista/

 

Plawce1

KONCERT KOLĘD zespołu ARETE 20 grudnia 2014 godz. 15.00 w Pławcach

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia serdecznie zapraszamy wszystkich na koncerty Kolęd w wykonaniu zespołu Arete, które odbędą się od 5 do 20 grudnia 2014. Poznańscy artyści wykonają najpiękniejsze polskie kolędy w niepowtarzalnych aranżacjach oraz zagrają również autorskie piosenki świąteczne Śnieżny sen oraz Jest taki dar. Szczegółowy terminarz występów: Starkówiec Piątkowski 5 grudnia, godz. 17.00,  Jarosławiec 8 grudnia, godz. 17.00, Słupia Wielka  12 grudnia, godz. 17.00, Brodowo 19 grudnia, godz. 16.00, Pławce 20 grudnia , godz. 15.00. Koncerty zorganizowano w ramach projektu: "Kultywowanie chlubnych tradycji na obszarach wiejskich". Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

Glogow 2014

"Poetyckie Andrzejki" z zespołem Arete, Piwnica Artystyczna, Głogów 30 listopada godz. 19.00

Bardzo serdecznie zapraszamy na "Poetyckie Andrzejki" z zespołem Arete do Głogowa. W tamtejszej Piwnicy Artystycznej pod św. Mikołajem poetycki nastrój stworzą aretowe piosenki poznańskiego zespołu. Arete wystąpi w składzie: Jerzy Struk – autor piosenek, śpiew, Maria Bogawska – skrzypce oraz Romek Andrzejewski – piano, syntezatory, aranż. Koncert w Piwnicy Artystycznej rozpocznie się w niedzielę o godz. 19.00. Rezerwacja miejsc pod nr tel 76 852 61 16 Informacje również na http://piwnicaartystyczna.pl Bilety 15 zł.

 

 

trzciel

 Koncert ARETE z okazji 96 Rocznicy odzyskania Niepodległości, Trzciel 19.11.2014, godz. 12.00

Biblioteka Publiczna Mista i Gminy w Trzcielu, ul Poznańska 8, serdecznie zaprasza na koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołu ARETE. Jerzy Struk, Katarzyna Kasprzak oraz Romek zaprezentują program piosenek niepodległościowych, które przeniosą słuchaczy w świat wspomnień Polski walczączej o swoją wolność… Nie zabraknie bardzo znanych pieśni żołnierskich, co daje możliwość wspólnego zaśpiewania, do czego artyści poznańscy szczerze zachęcają. 

Wstęp wolny! 

 

 

 

baner

Uwaga!! Umieszczamy nasze podziękowania dla ANNY TAMARY i LECHA SAGANA za wsparcie naszego projektu "Póki żyjemy zróbmy coś…" którzy tą formę podziękowania wybrali jako nagrodę:) 
Jeszcze nigdy nie czuliśmy tak wielkiej, pozytywnej fali wsparcia od anonimowych ludzi, niby nieznanych, a jakże nam bliskich! Dzięki Waszej pomocy udało się bowiem zebrać kwotę wystarczającą do spełnienia naszego marzenia: splecenia w twórczym uścisku naszej muzyki ze sztuką filmową. W ten sposób już niebawem powstaną teledyski do singli z naszych dwóch płyt: ostatniej i nowej, właśnie w pocie czoła nagrywanej w poznańskim studio. Jesteśmy wzruszeni, uszczęśliwieni i pełni zapału, z głowami pęczniejącymi od coraz to nowych pomysłów na realizację videoklipów – one powstaną już niedługo wyłącznie dzięki Wam!!! Stworzyliście nową grupę społeczną:  przyjaciół, którzy bezinteresownie, ze szczerego serca wspierają tych, którzy nie boją się marzyć i tworzyć. Chcielibyśmy się Wam jakoś odwzajemnić! W pakiecie otrzymacie również naszą radość z każdej twórczo przeżywanej chwili – niech da Wam siłę do docenienia, nawet tych trudniejszych momentów oraz (całkiem gratis!) dołączamy wiarę w to, że pośród ludzi dobrej woli cuda zdarzają się naprawdę i nie ma rzeczy niemożliwych!
Co więcej, nasz pakiet dobrych uczuć możecie przekazywać dalej, swoim bliskim, bo są to rzeczy, które się mnoży, gdy się je dzieli
Cieszymy się, że jesteście z nami. Niezależnie od tego, jak daleko zawędrujecie w swoim życiu, na zawsze pozostaniecie nam bliscy.
Polacy potrafią! Niezmiernie uradowany tym faktem   Wasz zespół ARETE

 

nowogród 2 - Kopia

Koncert Niepodległościowy ARETE "Krzyk o Dobro!" w Nowogrodzie Bobrzańskim, 9 listopada, g. 14.00

Serdecznie zapraszamy na koncert piosenek patriotyczno-niepodległościowych w autorskim wykonaniu zespołu Arete. Poznańscy artyści: Jerzy Struk, Katarzyna Kasprzak, Agnieszka Kargulewicz, Przemysław Hałuszczak i Romek Andrzejewski zagrają najpiękniejsze i najbardziej znane niepodległościowe piosenki. Nie zabraknie również kilku autorskich utworów zespołu Arete, które pozostaną w klimacie patriotycznego przesłania całego koncertu. Koncert pt. "Krzyk o Dobro!" odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, sportu i Rekreacji o godz. 14.00 Bardzo serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

Slupia 2014

KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH 14 listopada 2014 godz. 17.00 Słupia Wielka

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na koncerty Pieśni Patriotycznych z okazji obchodów Święta Niepodległości w wykonaniu zespołu Arete, które odbędą się od 6 do 14 listopada 2014. Nie zabraknie również kilku autorskich piosenek, które nawiązują swym charakterem do przesłania tych koncertów i dlatego poznańscy artyści z pewnością przypomną utwory"Wierzę w Was, ludzie wierzę" oraz "Póki żyjemy zróbmy coś…" Szczegółowy terminarz występów: Pławce 6 listopada godz. 16.30, Starkówiec Piątkowski 7 listopada, godz. 18.00,  Jarosławiec 12 listopada, godz. 17.00, Brodowo 13 listopada, godz. 16.30, Słupia Wielka 14 listopada , godz. 17.00. Koncerty zorganizowano w ramach projektu: "Kultywowanie chlubnych tradycji na obszarach wiejskich". Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

 

Tuchola 2014

KONCERT Arete "Niech życie trwa!" Tuchola 5 listopada 2014 godz. 17.00

Bardzo serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Arete, który odbędzie się 5 listopada w Tucholskim Ośrodku Kultury. Poznańscy artyści wystąpią w koncercie pt. "Niech życie trwa!" podczas którego zaprezentują w klimacie piosenki literackiej oraz poezji śpiewanej najbardziej znane kompozycje z dwóch dotychczas wydanych płyt. Nie zabraknie z pewnością utworu "Póki żyjemy zróbmy coś…" do którego rozpoczęły sę pierwsze zjdęcia do najnowszego teledysku zespołu. Nie zabraknie również akcentu związnego z nachodzącym Świętem Niepodległości. Serdecznie zapraszamy na koncert Arete. TOK ul. Plac Zamkowy 8, godz. 17.00. 

 

aktualne Bytom 2014

Spotkanie muzyczno-poetyckie, Bytom Odrzański 23 października 2014 godz. 17.00

Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie muzyczno-poetyckie z Jerzym Strukiem poetą, autorem pięciu książek poetyckich, twórcą piosenek i wokalistą zespołu Arete, który w towarzystwie artystów, wokalistki Katarzyny Kasprzak oraz pianisty Romka Andrzejewskiego przybędzie do Bibliotki Publicznej w Bytomiu Odrzańskim, by zaprezentować swoją muzyczno-poetycką twórczość. W czas koncertu wpisany będzie również wernisaż "Nadodrzańskie plenery". Serdecznie zapraszamy 23 października do Biblioteki w Bytomiu Odrzańskim, ul. Kożuchowska 15. Wstęp wolny!

 

 

Cofernik 2014

Recital Jerzego Struka w Coferniku, 18 października, Poznań, ul. Galileusza 8,  g. 18.00

Serdecznie zapraszamy na Recital piosenek Jerzego Struka. Odbędzie się on 18 października (sobota) godz. 18.00 w miłej Kawiarni Cofernik na Osiedlu Kopernika w Poznaniu (ul. Galileusza 8) Poeta w towarzystwie znakomitego pianisty Romka Andrzejewskiego zaprezentuje wybrane utwory z czteroletniej działalności zespołu ARETE. Piosenki będą przeplatane recytacją wierszy. Z pewnością nie zabraknie muzycznej niespodzianki. Na to wyjątkowe i kameralne jednocześnie spotkanie z twórczością założyciela ARETE bardzo serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

kolorowa minaturka 2

Zostań współproducentem videoklipów Arete! "Póki żyjemy zróbmy coś!"

 …cokolwiek, ale wreszcie wspólnie! Tak brzmi tytuł piosenki z naszej najnowszej (właśnie nagrywanej) płyty. RAZEM – oto myśl przewodnia tego projektu :) Chcielibyśmy z Waszą pomocą stworzyć dwa teledyski: pierwszy właśnie do piosenki "Póki żyjemy zróbmy coś!", drugi do utworu "Wodospad". Każdej osobie, która pomoże nam zrealizować ten wymarzony przez nas projekt pragniemy pięknie podziękować przesyłając na maila jeszcze przedpremierowo nasze teledyski!!Przygotowaliśmy dla Was – naszych MECENASÓW KULTURY – całą gamę nagród… wybierzcie te, które najbardziej przypadną Wam do serca! Serdecznie ZAPRASZAMY!!! Oto link: do projektu:       http://polakpotrafi.pl/projekt/zrobmy-cos

 

Kościelec 2014

Spotkanie muzyczno-poetyckie Kościelec 3 września, godz. 18.00 w Urzędzie Gminy. 

Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie muzyczno-poetyckie, które odbędzie się w Urzędzie Gminy Miasta Kościelec. Poeta i autor piosenek, wokalista w towarzystwie artystów założonego przez siebie zespołu ARETE spotka się z publicznością w Kościelcu. W programie oprócz znanych piosenek z płyt "Pierwszy promień" i "Wędrujemy" znajdą się również zupełnie nowe kompozycje, które razem z nim zaśpiewa wokalistka Katarzyna Kasprzak. Poznański poeta przeczyta również kilka swoich wierszy przy akompaniamencie pianisty Romualda Andrzejewskiego. Serdecznie zapraszamy do Urzędu Gminy w Kościelcu. Wstęp wolny!

 

Solacz 2014 a

Koncert ARETE "Niech życie trwa!" 3 sierpnia (niedziela) o godz. 18.00 Park Sołacki Poznań

W niedzielę 3 sierpnia serdecznie zapraszamy na plenerowy koncert ARETE w Poznaniu. W pięknej scenerii Sołackiego Parku na Tarasie Restauracji Meridian poznańscy artyści w godzinnym koncercie zagrają najbardziej znane jak również premierowe utwory z przygotowywanej trzeciej studyjnej płyty zespołu. ARETE wystąpi w skałdzie: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Maria Bogawska – skrzypce, Pemysław Hałuszczak – gitara, Romek Andrzejewski – piano, syntezatory. Koncert związany z rocznicą św. Jana Vianney poprowadzi aktor Zbigniew Grochal.  Wstęp wolny!

 

jarmark jakubowy

 Koncert ARETE w Szczecinie w ramach VI Jarmarku Jakubowego 25 lipca o godz. 18.30

W piątek 25 lipca o godz. 18.30 artyści zespołu ARETE zagrają plenerowy koncert z okazji VI Jarmarku Jakubowego w Szczecinie na scenie PLACU ORŁA BIAŁEGO. Na ten szczególny wieczór przygotowany jest szczególny repertuar . Wybrzmią najpiękniejsze i najbardziej dynamiczne kompozycje zespołu. Całość dopełnią aranżacje w których publiczność usłyszy ARETE w specjalnej odsłonie: gitara i harmonijka ustna Pemysława Hałuszczaka, piano i syntezatory Romka Andrzejewskiego, skrzypce Marii Bogawskiej, ale również bębny Michała Witka! Na scenie oczywiście zaśpiewają Katarzyna Kasprzak i autor piosenek Jerzy Struk. Tuż po koncercie ARETE ze swoim zespołem wystąpi Zbigniew Wodecki! Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

 

 

mrocza 2014

Spotkanie muzyczno-poetyckie Mrocza 22 czerwca, niedziela, godz. 15.00 

Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie muzyczno-poetyckie, które odbędzie się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Mroczy. Poeta i autor piosenek, wokalista w towarzystwie artystów założonego przez siebie zespołu ARETE spotka się z publicznością w Mroczy. W programie oprócz znanych piosenek z płyt "Pierwszy promień" i "Wędrujemy" znajdą się również zupełnie nowe kompozycje. Serdecznie zapraszamy do Mroczy. Wstęp wolny!

 

gniewkowo 2014 a

ARETE na I Festiwalu "Ogrody Pana" w Gniewkowie 15 czerwca 2014 ok. godz. 19.00

W niedzielę 15 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy na koncert ARETE w ramach I Festiwalu Piosenki Religijnej pt. "Ogrody Pana". Festiwal odbywa się w Gniewkowie w ogrodach parafii p.w. św. Mikołaja i św. Konstancji. Arete wystąpi w towarzystwie znakomitych artystów m.in. tuż przed Violą Brzezińską z zespołem, która zagra na sam koniec Festiwalu. Spotkajmy się w niedzielę 15 czerwca! Serdecznie wszystkich zapraszamy! Wstęp wolny. Informacje szczegółowe: http://www.mgoksirgniewkowo.pl/

 

"Czym jest miłość?" ponownie na I miejscu LISTY z MOCĄ Radia RDN  

To niesamowite, że kolejny raz stanęliśmy na najwyższym podium LISTY z MOCĄ! Bardzo się cieszymy, że kompozycja o miłości tak bardzo się spodobała słuchaczom. DZIĘKUJEMY za każdy głos i w ten sposób wyrażoną sympatię dla naszych kolejnych poczynań muzycznych i poetyckich.  Z całego serca chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym fanom i miłośnikom naszej twórczości za oddawane głosy na piosenkę "Czym jest miłość?" Zapraszamy na koncerty i do zobaczenia!

Link do strony LISTY z MOCĄ: http://listazmoca.pl/

 

444

 ARETE i Jubileusz "444 – lecia obecności Jezuitów w Poznaniu" 24 maja g. 20.30

W sobotę 24 maja o godz. 20.30 artyści zespołu ARETE zagrają uroczysty koncert z okazji obchodów Jubilueuszu 444-lecia obecności Jezuitów w Poznaniu. Na ten szczególny wieczór przygotowany jest specjalny repertuar. Wybrzmią najpiękniejsze i najbardziej nastrojowe kompozycje. ARETE zakończy swoim koncertem całość bloku artystycznego, który przewidziany jest w czasie uroczystych obchodów Jubileuszu. Bardzo serdecznie zapraszamy w sobotę 24 maja o godz. 20.30 do Kościoła oo.Jezuitów, ul. Szewska 18 w Poznaniu!

Szczegółowe informacje dotyczące Jubileuszu 444-lecia: http://www.vinea.org.pl

 

 

 

 

 

pelplin 2014

Recital ARETE w Bibliotece w Pelplinie 22 maja 2014 godz. 16.00, ul. Sambory 5a

Miejska Biblioteka Publiczna im. Księdza Bernarda Sychty w Pelplinie 22 maja serdecznie zaprasza na spotkanie z poetą, autorem piosenek i wokalistą zespołu ARETE. Razem z autorem do Pelplina zawitają artyści zespołu ARETE: wokalistka Katarzyna Kasprzak oraz pianista Romuald Andrzejewski. Bardzo serdecznie zapraszamy w czwartek 22 maja o godz. 16.00 do Biblioteki na to poetycko-muzyczne spotkanie z Krainy Łagodności. Wstęp wolny!

 

zblewo 2104

Spotkanie muzyczno-poetyckie w Bibliotece w Zblewie 22 maja 2014 g. 19.00, ul. Główna 40A

Gminna Biblioteka Publiczna im. Małgorzaty Hillar w Zblewie z okazji zbliżającego się Święta Dnia Matki serdecznie zaprasza na spotkanie z poetą, autorem piosenek i wokalistą zespołu ARETE. Razem z autorem w czwartek 22 maja do Zblewa zawitają artyści zespołu ARETE: wokalistka Katarzyna Kasprzak oraz pianista Romuald Andrzejewski. Bardzo serdecznie zapraszamy w czwartek 22 maja o godz. 19.00 do Biblioteki na to poetycko-muzyczne spotkanie z Krainy Łagodności. Wstęp wolny!

 

oborniki 2014

Wieczór poetycko-muzyczny w Bibliotece im. A. Małeckiego w Obornikach 16 maja 2014 g.19.00  

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Oborniakch im. Antoniego Małeckeigo serdecznie zaprasza na recital piosenek Jerzego Struka połączony z promocją tomiku "Krzyk o Dobro!" Poeta i autor piosenek przyjedzie na spotkanie w towarzystwie artystów zespołu ARETE: skrzypaczki Marii Bogawskiej oraz pianisty Romualda Andrzejewskiego. Spotkanie zorganizowane w ramach projektu: "III OBORNICKI MAJ z POEZJĄ" odbędzie się o godz. 19.00 w Bibliotece na ul. Kopernika 10. Wstęp wolny!  

 

Zapraszamy na stronę Biblioteki: http://www.biblioteka.oborniki.pl/index/calendar

 

ryczywol 2014

Spotkanie poetycko-muzyczne w Bibliotece Gminy Ryczywół 16 maja 2014 g.16.30  

Biblioteka Publiczna Gminy Ryczywół serdecznie zaprasza na recital piosenek Jerzego Struka połączony z promocją tomiku "Krzyk o Dobro!" Poeta i autor piosenek przyjedzie na spotkanie w towarzystwie artystów zespołu ARETE: skrzypaczki Marii Bogawskiej oraz pianisty Romualda Andrzejewskiego. Spotkanie odbędzie się o godz. 16.30 w Bibliotece Publicznej ul. Mickiewicza 14. Wstęp wolny!  

 

Zapraszamy na stronę Biblioteki: http://gok.ryczywol.pl/category/biblioteka

 

Spotkanie poetycko- muzyczne w Bibliotece w Kotlinie 8 maja 2014 godz. 12.00 

Z okazji otwarcia nowej siedziby Biblioteki Publicznej Gminy Kotlin serdecznie zapraszamy na specjalny koncert artystów Zespołu Poezji Śpiewanej ARETE. Poeta, autor piosenek i wokalista poznańskiego zespołu wraz z Agnieszką Kargulewicz (skrzypce) oraz Romualdem Andrzejewskim (piano, syntezatory) zawita do Kotlina by koncertem uświetnić moment otwarcia nowej siedziby Biblioteki Publicznej. Wszyscy, którzy wezmą udział w poetycko-muzycznym spotkaniu oprócz najbardziej znanych piosenek ARETE usłyszą również nowe kompozycje z przygotowywanej trzeciej płyty zespołu. Do zobaczenia 8 maja w Kotlinie. Wstęp wolny!

 

Koncert ARETE w Żerkowie z okazji TYGODNIA BIBLIOTEK, 11 maja godz. 18.00 Aula im. Z. Herberta

Serdecznie zapraszamy na specjalny koncert Zespołu ARETE z okazji obchodzonego święta bibliotek i książki czyli TYGODNIA BIBLIOTEK. Artyści z Poznania przyjadą do Żerkowa w pełnym składzie. W koncercie wystąpią dla Państwa: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew,  Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce, Maria Bogawska – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory oraz Przemysław Hałuszczak – gitara.
Zespół zagra najbardziej znane piosenki z drugiej płyty "Wędrujemy" ale również przypomni w nowych aranżacjach takie piosenki jak Lepszy świat z płyty "Pierwszy promień". Niespodzianką dla publicznoci będą również nowe kompozycje z przygotowywanej trzeciej płyty zespołu. 
Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 11 maja na godz. 18.00 do Auli im. Z. Herberta! 

 

Koncert ARETE "Krzyk o Dobro!" w Pszczewie z okazji Święta Konstytucji 3 – Maja, godz. 18.00 3 maja 2014  

Serdecznie zapraszamy 3 maja na uroczysty koncert z okazji Święta Konstytucji 3 – maja. Koncert pt. "Krzyk o Dobro!" odbędzie się w Kościele p.w. św. Marii Magdaleny w Pszczewie o godz. 18.00. Poznańscy artyści przygotowali na ten wyjątkowy koncert specjalny program pełen patriotycznych wzruszeń i radości. Podczas występu usłyszymy nie tylko autorskie piosenki Jerzego Struka nawiązujące do niniejszych obchodów. Publiczność z pewnością z biciem serca posłucha również znanych i lubianych piosenek. Między innymi Arete wykona piosenki: Przybyli ułani czy Mazurek 3 maja i wiele innych… Wystąpią dla Państwa: Jerzy Struk, Katarzyna Kasprzak, Maria Bogawska, Asia Wójcicka, Romuald Andrzejewski, Przemysław Hałuszczak. Na ten wyjątkowy koncert serdecznie zapraszamy na godz. 18.00 do Kościoła św. Marii Magdaleny.

Zapraszamy na stronę Gminy Pszczew: http://www.pszczew.mserwer.pl/content.php?sid=0679f013d0b3d1e8edbf6d23be4bba27&tr=cl&cms_id=1214&p=&lang=pl

 

Spotkanie poetycko- muzyczne w Centrum Kultury w  Wielichowie 28 kwietnia 2014 godz. 10.30 

Centrum Kultury w Wielichowie ul. Pocztowa 16, serdecznie zaprasza na spotkanie muzyczno-poetyckie z poetą, autorem piosenek, wokalistą zespołu ARETE – Jerzym Strukiem. Autor zawita do Centrum Kultury w Wielichowie w towarzystwie muzyków z zespołu – Katarzyny Kasprzak (śpiew) oraz Romualda Andrzejewskiego (piano, aranż). Muzycznych wrażeń dostarczą słuchaczom najbardziej znane piosenki Arete. Poetycki nastrój natomiast stworzą wybrane wiersze z dwóch ostatnich tomików: "Być uczniem miłości" oraz "Krzyk o Dobro!"  Spotkanie odbędzie się 28 kwietnia, o godzinie 10:30. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Spotkanie poetycko- muzyczne w Łabiszynie 24 marca 2014 godz. 17.00 

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. dr Juliana Gerpe w Łabiszynie, ul. Parkowa 1, serdecznie zaprasza na spotkanie muzyczno-poetyckie z poetą, aytorem piosenek i założycielem zespołu ARETE – Jerzym Strukiem. Autor w towarzystwie muzyków z zespołu – Katarzyny Kasprzak (śpiew) oraz Romualda Andrzejewskiego (piano, aranż) wystąpi z programem promującym tomik "Krzyk o Dobro!". Wiersze z tego wydawnictwa będą przeplatane piosenkami z dwóch płyt zespołu ARETE "Pierwszy promień" oraz "Wędrujemy". Spotkanie odbędzie się 24 marca, o godzinie 17:00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na strone Biblioteki: http://labiszyn.pl/?cid=1085

 

 

Koncert z okazji Światowego Dnia Poezji 21 marca 2014 , Biblioteka w Piechcinie/Barcin godz. 16.30 

Zapraszamy na spotkanie poetycko-muzyczne  z Jerzym Strukiem – poetą, autorem piosenek i wokalistą zespołu Arete. W bibliotece autor wystąpi w towarzystwie grającej na skrzypcach Agnieszki Kargulewicz oraz pianisty Romualda Andrzejewskiego. Artyści zaproszą do świata, w którym gości nastrój Krainy Łagodności. Koncert odbędzie się 21 marca, o godzinie 16.30  Serdecznie zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Barcinie – Filia w Piechcinie, ul. 11 listopada. Wstęp wolny.

 

 

Koncert zespołu ARETE "Misja URODZINOWA!" 13 marca 2014, godz. 19.00 Poznań, Cafe Misja

Serdecznie zapraszamy na specjalny URODZINOWY koncert Zespołu ARETE. Artyści świętować będą 4 Urodziny tradycyjnie, bo na poetyckiej scenie przytulnej kawiarni Cafe Misja w Poznaniu. W koncercie pt. "Misja Urodzinowa!" wystąpi dla Państwa cała siódemka ARETE: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew,  Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce, Maria Bogawska – skrzypce, Joanna Wójcicka – bębny, Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory oraz poraz pierwszy na koncercie Urodzinowym Przemysław Hałuszczak – gitara!
Zespół zagra najbardziej aretowe kompozycje z 4 lat swojej działalności. Wybrzmią nowe aranżacje starszych utworów. Słuchaczy czeka również prapremiera najnowszej piosenki Jerzego Struka z przygotowywanej 3 płyty zespołu ARETE.
Nie zabraknie oczywiście niespodzianki z nagrodą! Serdecznie zapraszamy na URODZINY z ARETE!

Bilety 15 zł (przedsprzedaż lub rezerwacja) 20 zł (w dniu koncertu)  Cafe Misja ul. Gołębia 1  tel. 61 415 14 43

 

 

Zapraszamy do Radia EMAUS 6 marca 2014 po godz. 19.00 Arete powie o koncercie Urodzinowym

W audycji Kingi Waliszewskiej zespół ARETE przede wszystkim zaprosi na koncert Uodzinowy do uroczej Cafe Misja w Poznaniu. To już 4 koncert urodzinowy zespołu ARETE w Cafe Misja!

 

 

Spotkanie poetycko- muzyczne w Sępólnie-Krajeńskim 7 marca 2014 godz. 17.00 

Zapraszamy na spotkanie poetycko – muzyczne promujące tomik wierszy pt. „Krzyk o dobro!”, autorstwa Jerzego Struka – poety, autora piosenek i wokalisty zespołu Arete. W bibliotece wystąpi on w towarzystwie Marii Bogawskiej grającej na skrzypcach oraz pianisty Romualda Andrzejewskiego. Koncert odbędzie się w piątek, 7 marca, o godzinie 17:00. Wstęp wolny, Serdecznie zapraszamy.

http://www.biblioteka-sepolno.pl/?p=4670

 

 

Spotkanie poetycko- muzyczne z okazji Dnia Kobiet, 6 marca 2014 godz. 17.30 Biblioteka w Pakości

Z okazji Dnia Kobiet Biblioteka Publiczna w Pakości k/Inowrocławia serdecznie zaprasza na koncert zespołu ARETE w składzie: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew; Agnieszka Kargulewicz – skrzypce oraz Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory. W marcowy wieczór usłyszą Państwo wiele wierszy i piosnek nawiązujących do Dnia Kobiet z autorskiej twórczości artystów. Nastrój krainy łagodności dedykowany tym razem przede wszystkim Paniom przepełni Bibliotekę Publiczną w Pakości, ul. Szkolna 2,  już 6 marca od godz. 17.30 Bardzo gorącą zapraszamy! Wstęp wolny!

 

 

Koncert ARETE pt. RAZEM dla Asi! w niedzielę 19 stycznia 2014 DA u Dominikanów w Poznaniu godz. 20.00

Pełny skład zespołu ARETE: Jerzy Struk, Katarzyna Kasprzak, Maria Bogawska, Agnieszka Kargulewicz, Romuald Andrzejewski, Przemysław Hałuszczak czyli zespoł ARETE oraz wszyscy Przyjaciele z całego serca zapraszają na Charytatywny Koncert pt. "Razem dla Asi", który będzie miał miejsce 19 stycznia o godz. 20.00 w Sali Duszpasterstwa Akademickiwgo u Dominikanów w Poznaniu. Cel jest tylko jeden! Dajmy RAZEM świadectwo naszego  serca Asi i jej Rodzinie! BARDZO serdecznie zapraszamy! 
Podczas koncertu będzie możliość zakupu pięknych, wykonanych ręcznie ozdób i biżuterii autorstwa Asi. Z całego serca zapraszamy!
 
http://www.poznan.oaza.pl/new/index.php?option=com_content&view=article&id=813:koncert-qrazem-dla-asiq&catid=3:ogolne&Itemid=90
 
http://www.bozakrowka.blogspot.com

 

 

Koncert kolęd "Na Kozłówce" w niedzielę 12 stycznia 2014 godz. 17.00 Kraków, ul. Spółdzielców 3

Spółdzielnia mieszkaniowa "Na Kozłówce" w Krakowie serdecznie zaprasza na koncert zespołu ARETE w składzie: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew; Agnieszka Kargulewicz – skrzypce oraz Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory. W niedzielę 12 stycznia usłyszą Państwo przede wszystkim kolędy w aranżacji poznańskich muzyków oraz autorskie piosenki Jerzego Struka z płyt "Pierwszy promień" i "Wędrujemy". Nastrój krainy łagodności pojawi się w Krakowie na sali Spółdzielni mieszkaniowej "Na Kozłówce" o godz. 17.00. Bardzo gorącą zapraszamy! Wstęp wolny!

 

 

 

Recital Jerzego Struka i ARETE, Mysłowice "Kawiarnia Biały Łabądź". 11 stycznia 2014r. godz. 19.00  

Serdecznie zapraszamy do Mysłowic na Recital Jerzego Struka, poety, filozofa, autora piosenek, wokalisty założonego przez siebie zespołu ARETE. Jerzy Struk przyjedzie a artystami zespołu: skrzypaczką Agnieszką Kargulewicz  oraz pianistą Romkiem Andrzejewskim. W Kawiarni Biały Łabędź wybrzmią najbardziej klimatyczne utwory z dwóch wydanych płyt zespołu. Nie zabraknie akcentu świątecznego. Na spotkanie z ponańskimi artystami zapraszamy 11 stycznia 2014 roku o godz. 19.00 . "Kawiarnia Biały Łabądź", Rynek 20, Mysłowice. Wstęp: 20 zł. (w cenie lampka wina bądź kawa lub herbata) Serdecznie zapraszamy!
 
https://pl-pl.facebook.com/KawiarniaBialyLabedz 

 

 

 

Arete w Koronowie, 5 stycznia godz. 19:00 KONCERT NOWOROCZNY

Już wkrótce  (5 stycznia) Arete zagra KONCERT NOWOROCZNY w Koronowie. Artyśći poznańscy w pełnym składzie wystąpią  w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego o godz. 19:00. Specjalnie na tą okazję zespół przygotował autorskie piosenki świąteczne oraz oczywiście najpiękniejsze polskie kolędy. Na pierwsze spotkanie z ARETE w Nowym 2014 roku bardzo serdecznie zapraszamy!