Koncert Sieraków Arete 2022 jpg

Koncert Arete "Mamy Serce dla serca!" w Sierakowie 26 czerwca 2022 godz. 15.00 Przystań nad Wartą!

Kochani! Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert ARETE w nowym niezwykłym składzie. Na zaproszenie Burmistrza oraz Dyrektora Ośrodka Kulturty z okazji Dnia Sierakowa wracamy do uroczego miasta z niezwykłym wydawnictwem dla dzieci i dorosłych! Wybrzmią największe przeboje zespołu, utwory z najnowszej piątej autroskiej płyty "Czas na poetów!" oraz płyty "Mamy Serce dla serca!" Specjalna niespodzianką będzie wspólny występ młodych wokalistów ze Szkoły Podstawowej pod kierunkiem Pani Małgosi Świderskiej, którzy wykonanją piosenki z płyty "Mamy Serce dla serca!" Nie zabraknie utworu "Gdy po niebie szczęście mknie!" który w notoeaniu 167 i 168 zajął Pierwsze Miejsce na Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom! W koncercie wystąpią: Jerzy Struk – śpiew, autor piosenek i kompozycji, Marta Duchant – śpiew, Agnieszla Kargulewicz – skrzypce i aranżacja, Michał Baranowski – piano i aranżacja, Przemysław Hałuszczak – gitara, Marek Jakubowski – perskusja, Bartosz Kucz – gitara basowa! Serdecznie zapraszamy do Sierakowa!

 

Solidarni z Ukrainą 2022

Koncert Arete "Melodia od Serca" w Kwilczu 8 kwietnia 2022 godz. 19.00 Solidarni z Ukrainą!

Kochani! Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy charytatywny koncert ARETE w nowym, aktulanym, kameralnym składzie. Na zaproszenie Centrum Kultury i Edukacji w Kwilczu wracamy na scenę po dłuższej przerwie w sytuacji, w której radość artystyczna łączy się z olbrzymim wzruszeniem. Nie zabraknie najwazniejszych tytułowych utworów z płyt "Więcej miłości!", "Niech życie trwa!" i "Wędrujemy!", lecz również wybrzmią utwory z płyty "Czas na poetów". Specjalna niespodzianka to utwory z najnowszego proejktu nad którym artyści oraz zaproszeni goście pracowali ponad dwa lata. W koncercie wystąpią: Jerzy Struk – śpiew, autor piosenek i kompozycji, Marta Duchant – śpiew, Agnieszla Kargulewicz – skrzypce i aranżacja, Michał Baranowski – piano i aranżacja. Serdecznie zapraszamy!

 

plakat arete 320 mm x 450 mm druk

Koncert PREMIERA płyty "Czas na poetów!" Arete w Sierakowie! 21 sierpnia 2021 godz. 19.00  

Kochani! Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert ARETE w niezwykłym składzie!! Odbędzie się na Scenie przy malowniczej plaży Sierakowskiego Jeziora Jaroszewskiego!  Koncert zorganizowany przez Sierakowski Ośrodek Kultury i promujący najnowszą piątą autorksą płytę: "Czas na poetów!"  Wystąpimy w wyjątkowmy skłądzie: Jerzy Struk – śpiew, autor piosenek i kompozycji, Agnieszla Kargulewicz – skrzypce i aranżacja, Michał Baranowski – piano, Przemysław Hałuszczak – gitara, harmonijka ustna, Zbigniew Wrombel – gitara basowa i Marek Jakubowski – perkusja. Koncert poprowadzi natomiast znakomity dziennikarz muzyczny Mariusz Kwaśniewski! Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy koncert w wyjątkowym składzie!

 

plakat koncert 10 lecie arete oficjalny mały

Koncert JUBILEUSZOWY Arete w Sierakowie! 15 sierpnia 2020 godz. 20.00 Wstęp wolny! 

Kochani! Serdecznie zapraszamy na specjalny koncert! Przy Muzeum Zamek Opalińskich w Sierakowie w pięknej scenerii i naturalnie w plenerze odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji 10- lecia Zespołu Arete zorganizowany przez Sierakowski Ośrodek Kultury.To będzie nasz PIERWSZY koncert po olbrzymiej przerwie! Wystąpią: Jerzy Struk – śpiew, autor piosenek i kompozycji, Agnieszla Kargulewicz – skrzypce i aranżacja, Maria Bogawska – skrzypce i aranżacja, Romuald Andrzejewski – piano i syntezatory, Przemysław Hałuszczak – gitara oraz gość specjalny kompozytor i perkusista – Marek Jakubowski. Koncert poprowadzi natomiast znakomity dziennikarz muzyczny Mariusz Kwaśniewski! Wstęp wolny! Obowiązuje specjalny regulamin uczestnictwa i rejestracja uczestników. Serdecznie zapraszamy! 

 

Koncert Dzień Kobiet 2

Koncert Arete "Och, Kobiety" w Domu Kultury "Jagiellonka" w Poznaniu 7 marca 2020 roku! godz. 17.00 

Serdecznie zapraszamy na specjalny koncert z okazji Dnia Kobiet "Och, Kobiety!" do Domu Kultury "Jagiellonka" w Poznaniu. Na ratajskiej scenie wybrzmią nizapomniane i lubiane szlagiery, które publiczność z pewnością zaśpiewa razem z artystami. Wieczór koncertowy o relacjach damsko-męskich lub męsko-damskich okraszony będzie autorskimi piosenkami o miłości. Zespół zapowiada również premierową kompozycję specjalnie przygotowaną na ten wyjątkowy wieczór.  Wystąpią: Jerzy Struk – śpiew, autor piosenek i kompozycji, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Maria Bogawska – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano i syntezatory oraz Przemysław Hałuszczak – gitara. Specjalne Bilety wejściówki w cenie 10 zł. do nabycia w biurze DK. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

6 marca 2020 Dzień Kobiet koncert

Koncert Arete "Miłość jest Kobietą!" w Domu Kultury "Krąg" w Poznaniu 6 marca 2020 roku! godz. 19.00 

Kochani! Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet "Miłość jest Kobietą!" W specjalnym programie zespół zaprezentuje znane i lubiane szlagiery okraszone autorskimi piosenkami o miłości z płyt "Pierwszy promień" , "Wędrujemy" , "Niech życie trwa!" oraz "Więcej miłości!". Na scenie Domu Kultury "Krąg" w ten wyjątkowy wieczór wystąpią: Jerzy Struk – śpiew, autor piosenek i kompozycji, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano i syntezatory oraz Przemysław Hałuszczak – gitara. Specjalne bezpłatne wejściówki do do odebrania w sekretariacie klubu. Do zobaczenia!

 

 

 

Koncert 11 listopada 2019 Swiętych Aniolow Stróżów 2 Nowe

Koncert "Z miłości do Niepodległości" 11 listopada 2019 w Poznaniu

Parafia pw. Świętych Aniołów Stróżów w Poznaniu serdecznie zaprasza na koncert zespołu Arete z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości. Najbardziej znane i ubiane piosenki patriotyczne  iepodległościowe w autorskich aranżacjach wykonają nastepujacy artyści: Jerzy Struk – śpiew, Maria Bogawska – skrzypce, Asia Wójcicka – instrumenty persusyjne, Romuald Andrzejwski – piano, syntezatory oraz gościnnie Tomasz Bateńczuk – gitara, śpiew. Koncert odbędzie sie bezpośrednio po Mszy św. o godz. 10.00 w kościele Świętych Aniołów Stróżów, os. Kosmonautów 120, Poznań. Wstęp wolny!

 

 

 

Urodziny 9 Arete Cafe Misja jpg

Koncert URODZINOWY Arete w Cafe Misja 5 czerwca 2019 godz. 18.00 i 20.30

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy URODZINOWY koncert Zespołu ARETE pt. "Savoir vivre optymizmu". Artyści świętować będą  urodziny jak zawsze na poetyckiej scenie przytulnej kawiarni Cafe Misja w Poznaniu, gdzie raz do roku zaciera się granica między sceną a widownią!  W dwóch urodzinowych koncertach wystąpi dla Państwa cały skład zespołu Arete: Jerzy Struk– słowa, kompozycje, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz i Maria Bogawska – skrzypce i aranżacja, Joanna Wójcicka – bębny, Romuald Andrzejewski – piano, opracowanie muzyczne oraz Przemysław Hałuszczak – gitara, harmonijka ustna. Nie zabraknie wspaniałych urodzinowych niespodzianek, konkursów z nagrodami oraz premierowych utworów! Z okazji Urodzin zespół przygotowuje najnowszą piosenkę. Serdecznie zapraszamy na niezapomniane 9 URODZINY z ARETE. Bilety 25/30 (przedsprzedaż / w dniu koncertu) do nabycia w Cafe Misja, ul. Gołębia 1,informacje o rezerwacji biletów i stolika pod nr. tel. 531 584 187. 

 

2019 TARGI PLAKAT JSTRUK mały

Spotkanie z Jerzym Strukiem: poetą i liderem zespołu Arete na Zamku Królewskim w Warszawie! 7 kwietnia 2019, niedziela godz. 12.00-14.00 Stanowisko 58 wydawnictwa POMOC

Jerzy Struk – Poeta, filozof, autor książek, wokalista i kompozytor piosenek zespołu Arete będzie podpisywał najnowszą, czwartą autorską płytę "Więcej miłości!" na stoisku nr 58 wydawnictwa POMOC między godz.12.00-14.00. Płyta otrzymała wyróżnienie Feniks 2019 przyznawane pzez kapitułę Stowarzyszenia Dziennikarzy Chrześcijańskich. Serdecznie zapraszamy!

 

Koncert św Kostka 2
"Żyć miłością" koncert Arete poezji św. TERESY z LISIEUX w Poznaniu,
 6 kwietnia (sobota) 2019 , godz. 19.30 
Parafia p.w. św. Stanisława Kostki w Poznaniu, ul. Rejtana 8 serdecznie zaprasza na koncert poezji św. TERESY z LISIEUX w wykonaniu zespołu ARETE, który odbędzie się w sobotni wieczór – po wieczornej mszy świętej – 6 kwietnia 2019 o godz. 19.30.  Poznańscy artyści wystąpią w składzie: 
Jerzy Struk śpiew,
Katarzyna Kasprzak śpiew,
Maria Bogawskaskrzypce,
Weronika Majewskaflet,
Romuald Andrzejewskipiano, syntezatory
oraz Przemysław Hałuszczakgitara. 

 

Muzyka i Tłumaczenie poezji  św. Teresy:

Konrad Josowicz, Kraków 
Usłyszymy m.in.: „Żyć miłością”, „Rzucać kwiaty” czy „Tylko dziś”. W trakcie koncertu czytane będą również teksty z Rękopisów autobiograficznych św. Teresy z Lisieux w wykonaniu Elżbiety Ziemniczak z Teatru Ewangelizacyjnego ArtEZ.  
Poezja św. Teresy daje możliwość doświadczenia tajemnicy "wieczności pośrodku czasu" i może być balsamem dla duszy smaganej niepokojami codzienności. 

 
Damasławek 2019

Koncert Arete "Ach ta miłość!" Damasławek GOK, godz. 16.00 

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy walentynkowy koncert "Ach ta miłość!" do GOK – u w Damasławku. Zagramy w pełnym składzie: Jerzy Struk – słowa, kompozycje, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, interpretacja piosenki, Agnieszka Krgulewicz – skrzypce i aranżacja, Maria Bogawska – skrzycpe i aranżacja, Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory, opracowanie muzyczne, Przemysław Hałuszczak – gitara, harminijka ustna. Do zobaczenia w Damasławku!

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Koncert w Radiu Emaus 2018 NOWY 5

Koncert LIVE Arete w radiu EMAUS!! "Więcej miłości!" 10 września 2018 godz. 20.00

Kochani! Serdecznie zapraszamy na koncert LIVE do radia EMAUS!! To będzie pierwszy w Poznaniu koncert promujący najnowszą płytę "Więcej miłości!" Zagramy w pełnym składzie: Jerzy Struk – słowa, kompozycje, śpiew, Katarzyna Kasprzak-Piotrowska – śpiew, interpretacja piosenki, Agnieszka Krgulewicz – skrzypce i aranżacja, Maria Bogawska – skrzycpe i aranżacja, Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory, opracowanie muzyczne, Przemysław Hałuszczak – gitara, harminijka ustna. Wstęp wolny! Ul. Zielona 2, kaplica Radiowa radia Emaus w Poznaniu. Transmija również na żywo na antenie Dobrego radia www.radioemuas.pl

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koncert Arete Zielona Góra Winobranie 2018 !!

Koncert Arete "Więcej miłości!" na Winobraniu 2018 Dni Zielonej Góry 9 września 2018 godz. 14.00 

Kochani! Serdecznie zapraszamy na koncert do Zielonej Góry w ramach Winobrania 2018. 9 września o godz. 14.00 na Scenie Miasteczka Winiarskiego (Stary Rynek przy ratuszu) zagramy koncert promujący naszą najnowszą płytę "Więcej miłości!" Wśród najnowszych piosenek na scenie wybrzmią również dwa najbardziej znane utwory Arete. Zapraszamy do świętowania z nami Dni Zielonej Góry!Do zobaczenia na koncercie! 

 

 

8 Arete Wiecej Miłości! 2 okładka

NOWA płyta Arete "Więcej miłości!" 16 najnowszych piosenek już dostępna!

Kochani! Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami na nowej autorskiej płycie"Więcej miłości!" Płyta nebawem będzie dostępna w wybranych sklepach muzycznych i ksiegarniach w całej Polsce, ale już teraz można ją zamówić drogą internetową w Wydawnictwie POMOC w Częstochowie pod adresem: http://www.wydawnictwopomoc.pl/product-pol-464-Wiecej-milosci-Arete.html  i serdecznie zapraszamy na wszystkie koncerty promujące naszą najnowszą autorską płytę! Do zobaczenia na koncertach! 

 

 

Koncert Sieraków 2018 NOWY!!

Koncert Arete "Więcej miłości!" w Sierakowie Wlkp. 7 lipca 2018 godz. 19.15 Hipodrom

Kochani! Serdecznie zapraszamy na koncert "Więcej miłości!" w sobotę 7 lipca 2018 roku o godz. 19.15. Koncert odbędzie się na HIPODROMIE w Sierakowie promując najnowszą płytę zespołu. Koncert w Sierakowie to PREMIERA płyty "Więcej miłości!" Zespół wystąpi w pełnym składzie: Jerzy Struk – słowa, kompozycje, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, interpretacja piosenki, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce i aranżacja, Maria Bogawska – skrzypce i aranżacja, Romuald Andrzejewski – piano i opracowanie muzyczne oraz Przemysław Hałuszczak – gitara i harmonijka ustna. Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia! Nie może Państwa zabraknąć! 

 

Plakat Arete

Koncert Arete "Savoir vivre optymizmu" w Obornikach godz. 18.00, 18 czerwca 2018

W poniedziałek 18 czerwca o godz. 18.00 Biblioteka Miasta i Gminy im. Antoniego Małeckiego w Obornikach serdecznie zaprasza na koncert zespołu Arete pt. Savoir vivre optymizmu. Tytuł koncertu nawiązuje do jednego z najnowszych utworów z przygotowywanej nowej płyty zespołu. Koncert zorganizowany jest w ramach obchodów Dni Miasta w Obornikach a na scenie wystąpią następujący artyści: Katarzyna Kasprzak – śpiew, interpretacja piosenek, Jerzy Struk – śpiew, kompozycje, Maria Bogawska – skrzypce oraz Romuald Andrzejewski – piano, opracowanie muzyczne, aranżacja. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

 

Cafe Misja 2018 koncert Arete Wiecej milosci! mniejszy

Urodzinowy Koncert ARETE Węcej miłości! 21 czerwca 2018, godz. 18.00 i godz. 20.30 w Cafe Misja

Kochani! Już 21 czerwca 2018 roku serdecznie zapraszamy na wyjątkowy URODZINOWY KONCERT ARETE! Więcej miłości! Świętować będziemy z Wami nasze 8 URODZINY jak zawsze na poetyckiej scenie przytulnej kawiarni Cafe Misja w Poznaniu, gdzie raz do roku zaciera się granica między sceną a widownią! W dwóch urodzinowych koncertach wystąpimy dla Państwa w pełnym składzie: Jerzy Struk – słowa, kompozycje, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce, Maria Bogawska – skrzypce, Joanna Wójcicka – bębny, Romuald Andrzejewski – piano, opracowanie muzyczne i aranżacja oraz Przemysław Hałuszczak – gitara, harmonijka ustna.

Nie zabraknie urodzinowych niespodzianek z nagrodami oraz premierowych utworów z najnowszej płyty zespołu! Serdecznie zapraszamy na niezapomniane 8 URODZINY z ARETE. Bilety 25/30 (rezerwacja/w dniu koncertu) do nabycia w Cafe Misja, ul. Gołębia 1, informacje o rezerwacji biletów i stolika pod nr. tel. 531 584 187. Do zobaczenia w świecie gdzie potrzeba… Więcej miłości!

 

koncert 8 marca w Bytoniu maly

Koncert Arete " Miłość jest Kobietą!" w Bytoniu 8 marca 2018, godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy na koncert "Miłość jest Kobietą!" który odbędzie się w Wiejskim Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Bytoniu. Arete wystąpi ze specjalnym repertuarem przygotowanym z okazji Dnia Kobiet. Piosenki o miłości w różnorodnej odsłonie będą głównym tematem tego koncertu. Nie zabraknie również niespodzianek muzycznych. W niepowtarzalny wieczór autorska piosenka poetycka zaprosi słuchaczy do Krainy miłości. Zespół wystąpi w składzie: Jerzy Struk – autor słów i kompozytor melodii, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce i aranżacja, Romuald Andrzejewski – piano, sytntezatory, aranżacja i muzyczne opracowanie oraz Przemysław Hałuszczak – gitara i harmonijka ustna. Serdecznie zapraszamy!

 

koncert 12 lutego Pod Lipami NOWY plakat mniejszy

Koncert Arete "Ach, ta miłość!" w Domu Kultury pod Lipami w Poznaniu, 12 lutego 2018 godz. 19.00

Kochani! Serdecznie zapraszamy na koncert "Ach, ta miłość" w poniedziałek 12 lutego 2018 roku o godz. 19.00. Koncert o miłości odbędzie się w Domu Kultury pod Lipami w Poznaniu. Walentynkowy repertuar stworzy niepowtarzalną i wyjątkową atmosferę koncertu, na którym Arete zapowiada premierowe wykonanie najnowszej piosenki. Zespół wystąpi w pełnym składzie: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce, Maria Bogawska – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano i aranżacja oraz Przemysław Hałuszczak – gitara i harmonijka ustna. Bilety 20 (przedsprzedaż) /25 (w dniu koncertu) do nabycia w Osiedlowym Domu Kultury pod Lipami, Poznań os. "Pod Lipami" 108 A oraz na biletyna.pl Informacje i rezerwacja pod numrem tel. 61 63 03 347. Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia!

 

koncert 10 lutego Dom Kultury Jubilat nowe mały jpg

Koncert Arete "Zakochane piosenki" w Domu Kultury "Jubilat" 10 lutego 2018, godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy na karnawałowy koncert zespołu Arete "Zakochane piosenki" do Domu Kultury "Jubilat" w Poznaniu. Artyści przygotowali specjalny i niepowtarzalny program oparty na najnowszym repertuarze. Przygotowują również niespodzianki muzyczyczne w autorskiej aranżacji.  
Wystąpią:Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz i Maria Bogawska – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano, aranżacja, Jerzy Struk – śpiew, recytacja oraz gitarzysta – Przemysław Hałuszczak.   Bilety 10zł. Serdecznie zapraszamy!
 

 

Koncert Arete w Sieradzu maly

Troski i czułości" Walentynkowy koncert Arete w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Pulicznej w Sieradzu, 8 lutego 2018, godz. 18.00 

Miejska Biblioteka Publiczna w Sieradzu serdecznie zaprasza na walentynkowy koncert zespołu Arete z Poznania. Wybrzmią najbardziej znane utwory z trzech dotąd wydanych płyt zespołu "Pierwszy promień", "Wędrujmey" i "Niech życie trwa!", ale nie zabraknie również najnowszych kompozycji. Piosenki o miłości i życiu okraszone będą recytacją wierszy z najnowszego tomiku Jerzego Struka  "Troski i czułości". W koncercie wystąpią: Jerzy Struk – słowa, muzyka, recytacja, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew oraz Romuald Andrzejewski – piano, aranżacja i opracowanie muzyczne. Sedecznie zapraszamy! 
 

 

koncert koled 2018 pasterz spiewaja cuda oglaszaja

Bożonarodzeniowy koncert kolęd zespołu Arete "Pasterze śpiewają, cuda ogłaszają!" 6 stycznia 2017 roku  Piwnicy Duchowej w Poznaniu

6 stycznia 2018 o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy do Piwnicy Duchowej w Poznaniu na Bożonarodzeniowy koncert kolęd zespołu ARETE pt. "Pasterze śpiewają, cuda ogłaszają!"
Niezapomniany nastrój najpiękniejszych polskich kolęd stworzą dla Państwa następujący artyści:
Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz i Maria Bogawska – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano, aranżacja, Jerzy Struk – śpiew, recytacja oraz gitarzysta – Przemysław Hałuszczak. Podczas koncertu będzie miała miejsce również premiera najnowszej autorskiej piosenki. 
Koncert pod patronatem Dobrego Radia Emaus i TV Wielkopolskiej odbędzie się w sobotę 6 stycznia w Poznaniu, Piwnica Duchowa, ul. Działowa 25.  Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

Koncert koled Ryczywol 2017 mniejszy

Koncert kolęd Arete Jest taki dar… w DK w Ryczywole, 17 grudnia 2017, godz. 17.00

W niedzielę 17 grudnia o godz 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ryczywole serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Arete. Bedzie to koncert kolędowy pt. Jest taki dar. Tytuł koncertu bezpośrednio odnosi się do autorskie świątecznej piosenki z płyty Arete: "Niech życie trwa!" W świąteczny nastrój wprowadzą słuchaczy następujący artyści: Katarzyna Kasprzak – śpiew, Jerzy Struk – śpiew, recytyacja; Maria Bogawska – skrzypce oraz Romuald Andrzejewski – piano, aranżacja. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

Zdjęcie na plakat 50

Spotkanie muzyczno-poetyckie w Salonie poezji w ODK "Pod Lipami", 4 października godz. 18.00

W środę 4 październiak o godz. 18.00 w Salonie Poetycko-Muzycznym ODK "Pod Lipami" serdecznie zapraszamy na muzyczne spotkanie z członkami zespołu "ARETE", połączone z promocją najnowszego, szóstego zbioru wierszy twórcy i autora piosenek zespołu, Jerzego Struka, zatytułowanego "Troski i czułości". W części koncertowej spotkania, w której wystąpią również Agnieszka Kargulewicz (skrzypce), oraz Romuald Andrzejewski (piano), zapowiedziana jest premiera nowego utworu. Prowadzenie wieczoru Kalina Izabela Zioła. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny

 

Bydgoszcz 2017 koncert 2

Koncert Arete w Centrum Onkologii w Bydgoszczy 1 października, godz. 11.45

Serdecznie zapraszamy na koncert Zespołu ARETE pt. "Troski i czułości" Koncert odbędzie się w Kaplicy Centrum Onkologii w Bydgoszczy, ul. Romanowskiej 2 o godz. 11.45, bezpośrednio po Mszy Świętej.  Arete wystąpi w składzie: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce, Maria Bogawska – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory i aranżacja oraz Przemysław Hałuszczak – gitara. Podczas koncertu artyści wykonają piosenki z trzech wydanych dotąd płyt oraz najnowsze utwory. Na spotkanie z twórczością zespołu Arete – "muzyką serca" i tekstami pełnymi duchowego przesłania bardzo serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

 

 

Arete Sopot 2017 jpg

Koncert Arete w TOPOS Cafe w Sopocie!  21 września, godz. 19.00

Arete debiutuje w Sopocie! Serdecznie zapraszamy na koncert, który w czwartkowy wieczór 21 września o godz. 19.00 odbędzie się w kawiarni poetyckiej TOPOS Cafe, ul. Aleja niepodległości 804 A (100m. od ul. Bohaterów Monte Cassino). Poznańscy artyści, wykonujący autorską piosenkę literacką z kręgu Krainy Łagodności, których twórczość zaprasza w podróż przez tajemnicze i fascynujące krajobrazy życia, zaprezentują najnowszy program przygotowany specjalnie z myślą o publiczności. Wystąpią: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Maria Bogawska – skrzypce oraz Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory, aranżacja. 

Cena biletu: 20/25zł w dniu koncertu. Rezerwacja: tel. 601 421 595 lub toposcafe@op.pl 

 

Arete Szemud 2017 2

Spotkanie poetycko-muzyczne "Troski i czułości" Biblioteka Gminy Szemud, 22 września, godz. 16.00

Biblioteka Publiczna Gminy Szemud serdecznie zaprasza na spotknaie poetycko-muzyczne promujące najnowszą książkę poznańskiego autora Jerzego Struka "Troski i czułości". Wystąpią: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Maria Bogawska – skrzypce oraz Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory, aranżacja. Bogata różnorodność autorskich utworów okraszonych muzyką z Krainy Łagodności sprawia, że koncert przybiera formę wyjątkowego spotkania wrażliwości – słuchaczy i artystów. Arete zaprezentuje również piosenki z trzech wydanych dotąd płyt" Pierwszy promień (2010), Wędrujemy (2012), Niech życie trwa! (2015). Serdecznie zapraszamy!

 

 

Arete Luzino 2017 2

Spotkanie poetycko-muzyczne "Troski i czułości" Gminna Biblioteka Publiczna w Luzinie, 22 września, godz. 18.00

Gminna Biblioteka Publiczna w Luzinie serdecznie zaprasza na spotknaie poetycko-muzyczne promujące najnowszą książkę poznańskiego autora Jerzego Struka "Troski i czułości". Wystąpią: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Maria Bogawska – skrzypce oraz Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory, aranżacja. Bogata różnorodność autorskich utworów okraszonych muzyką z Krainy Łagodności sprawia, że koncert przybiera formę wyjątkowego spotkania wrażliwości – słuchaczy i artystów. Arete zaprezentuje również piosenki z trzech wydanych dotąd płyt" Pierwszy promień (2010), Wędrujemy (2012), Niech życie trwa! (2015). Serdecznie zapraszamy!

 

zdunska plakat

Koncert Arete "Niech życie trwa!" w Kawiarni Literackiej w Ratuszu w Zduńskiej Woli 26 sierpnia, godz. 18.00

Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli zaprasza na kolejny koncert z cyklu KULTURATUSZ. Wystąpi zespół ARETE, laureat plebiscytu na Polski Przebój Roku „Grajmy swoje!” w 2016 r. Zespół powstał w marcu 2010 roku. Tworzą go poznańscy artyści, wykonujący autorską piosenkę literacką, którą przeplatają z elementami innych rodzajów muzycznych. Grupa wykonuje kompozycje, do których słowa i melodie tworzy lider zespołu – poeta Jerzy Struk.
Ich twórczość zaprasza w podróż przez tajemnicze i fascynujące krajobrazy życia… Oprócz Jerzego Struka wystąpią: Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz i Maria Bogawska – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano, aranżacja. Koncert odbędzie się w Kawiarni Literackiej Zduńskowolskiego Centrum Integracji RATUSZ 26 sierpnia o godz. 18:00. Arete w poetyckiej przestrzeni Kawiarni Literackiej wykona specjalnie dla publiczności najnowsze kompozycje zespołu. Serdecznie zapraszamy!

Cena biletu: 10 zł, w dniu koncertu: 15 zł, dzieci do 12 lat bezpłatnie, bilety do nabycia w kasie biletowej Ratusza.

 

 

Kcynia Dzień Mamy 2017 godz. 16.00 !!

Koncert z okazji Dnia Mamy "Troski i czułości", Kcynia 27 maja 2017 godz. 16.00

Z radością informujemy, że Arete wraca z koncertem do Kcyni! Radość artystów jest tym większa, że będzie to koncert szczególny, gdyż zorganizowany z okazji najpiękniejszego Święta – Dnia Matki! Arete przygotowuje na to wyjątkowe wydarzenie specjalne utwory. Będą oczywiście najbardziej znane piosenki zespołu, ale również najnowsze kompozycje. W tym niepowtarzalnym spotkaniu w rodzinnym mieście Anny Oratowskiej wystąpią: Jerzy Struk, Katarzyna Kasprzak, Agnieszka Kargulewicz, Maria Bogawska, Romuald Andrzejewski oraz Przemysław Hałuszczak. Na koncercie będzie miała miejsce również prezentacja szóstej, najnowszej książki poetyckiej Jerzego Struka "Troski i czułości". Koncert odbędzie się w Sali Kameralnej GCKiB w Kcyni. Wstęp wolny! Bilety – Wejściówki można odbierać w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki. Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia na koncercie z okazji Dnia Mamy w Kcyni!

 

koncert urodzinowy 7

Koncert URODZINOWY "Już 7 lat minęło!", Cafe Misja w Poznaniu, 27 kwietnia 2017 godz. 19.00

Kochani! Już dziś informujemy i z radością ogłaszamy i serdecznie zapraszamy na koncert URODZINOWY pt. "Już 7 lat minęło!" który zagramy w przytulnej Cafe Misja w Poznaniu, w czwartek 27 kwietnia 2017 o godz. 19.00! Jak zwykle będą niespodzianki z nagrodami! UWAGA! Przygotowujemy dla Was aż 2 a nawet 3 premierowe piosenki! W tym wyjątkowym o niepowtarzalnej atmosferze urodzinowym koncercie wystąpią: Jerzy Struk, Katarzyna Kasprzak, Agnieszka Kargulewicz, Maria Bogawska, Joanna Wójcicka, Romuald Andrzejewski oraz Przemysław Hałuszczak. Bilety 20/25 (rezerwacja/w dniu koncertu) do nabycia w Cafe Misja, ul. Gołębia 1, informacje o rezerwacji biletów i stolika pod nr. tel. 531 584 187. Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia!

 

troski_i_czulosci_okladka

"Troski i czułości" Spotkanie promujące najnowszy tomik Jerzego Struka, Galeria Miejska w Mosinie g. 17.00

Kochani!  W sobotę 22 kwietnia 2017 Salon Poetycko – Muzyczny Galerii Miejskiej w Mosinie serdecznie zaprasza na spotkanie zatytułowane "Nie tylko czułości". Będzie to koncert zespołu ARETE połączony z promocją nowej książki poetyckiej lidera zespołu, Jerzego Struka, zatytułowanej "Troski i czułości".  Z Jerzym Strukiem wystąpią pianista Romuald Andrzejewski (piano, aranżacja) oraz Agnieszka Kargulewicz (skrzypce).
Wieczór poprowadzi poznańska poetka Kalina Izabela Zioła.

"Troski i czułości" to szósta książka poetycka. Jerzego Struka. Do tej pory opublikował Jesteśmy (Bydgoszcz 1997), Rysa absolutna (Bydgoszcz 1999), przed… Po… (Częstochowa 2009), Być uczniem Miłości (Poznań 2010) oraz Krzyk o Dobro! (Poznań 2012). Tomik "Troski i czułości" wydany przed Wydawnictwo Flos Carmeli, składa się z pięciu części i zawiera najnowsze liryczne i metafizyczne wiersze, teksty piosenek oraz poezję miłosną i bardziej duchową. Oryginalną część tego wydania stanowi zbiór dziesięciu sonetów zatytułowany Dekalogos. Poeta w tomiku powraca do fundamentalnych pytań i zaprasza Czytelnika do wspólnego spotkania w poszukiwaniu życiodajnych odpowiedzi. Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia!

 

Gaworzyce Palac

Koncert Arete z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, Pałac w Gaworzycach, 12 marca godz. 16.00

Dom Kultury "Jowisz" w Gaworzycach serdecznie zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet! W atmosferze muzyczno-poetyckiego spotkania, w którym dominować będzie temat miłości wystąpią następujący artyści zespołu Arete: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew, Maria Bogawska – skrzypce oraz Romuald Andrzejewski – piano, aranżacja. To wyjątkowe spotaknie odbędzie się w Pałacu w Gaworzycach, ul. Dworcowa 95. Wstęp wolny!

 

koncert 11 marca koncert nowy

Koncert Arete "Miłość jest Kobietą!" z okazji Dnia Kobiet, "Orle Gniazdo" w Poznaniu, 11 marca godz. 17.00

Dom Kultury "Orle Gniazdo" w Poznaniu serdecznie zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet! W niepowtarzalnym programie pełnym nowych i muzycznych niespodzianek zespół wystąpi w składzie:

Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz i Maria Bogawska – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano, aranżacja, Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew oraz gitarzysta – Przemysław Hałuszczak. Wstęp wolny! Bezpłatne wejściówki do odbioru w DK „Orle Gniazdo” os. Lecha 43 w Poznaniu, rezerwacja biletów – tel. (61) 877-78-42

 

 

Koncert Arete 2017 Nowy!! Mniejszy

Walentynkowy Koncert Arete "Zakochane piosenki!" w Swarzędzu,  14 lutego 2017, godz. 19.45

Parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela w Swarzędzu 14 lutego 2017 o godz. 19.45 serdecznie zaprasza na Walentynkowy koncert Arete "Zakochane piosenki!"
Artyści zabiorą publiczność do niezwykłej krainy miłości. Zespół Arete, który na ten niezapomniany wieczór przygotowuje wyjątkowy repertuar zakochanych piosenek wystąpi w składzie:
Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz i Maria Bogawska – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano, aranżacja, Jerzy Struk – śpiew, recytacja oraz gitarzysta – Przemysław Hałuszczak. Rozpoczęcie Koncertu tuż po Mszy św. o godz. 18.30 podczas której nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Wszelkie pytania u organizatorów: Ela i Waldek Majka tel. 501 374 804. Koncert odbędzie się w świetlicy przy Kościele. Gwarantowane walentynkowe wzruszenia! Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

koncert-jpg2

Bożonarodzeniowy Koncert Arete "Wesoła Nowina!" w Piwnicy Duchowej, Poznań 6 stycznia 2017, godz. 17.00

6 stycznia 2016 o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy do Piwnicy Duchowej w Poznaniu na Bożonarodzeniowy koncert kolęd zespołu ARETE pt."Wesoła Nowina!"
Niezapomniany nastrój najpiękniejszych polskich kolęd stworzą dla Państwa następujący artyści:
Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz i Maria Bogawska – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano, aranżacja, Jerzy Struk – śpiew, recytacja oraz gitarzysta – Przemysław Hałuszczak. Podczas koncertu będzie miała miejsce również premiera najnowszej autorskiej świątecznej piosenki.
Koncert w ramach cyklu "Dialogi poetyckie" odbędzie się w piątek 6 stycznia w Poznaniu, Piwnica Duchowa, ul.Działowa 25.
Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

smigiel

Koncert Arete "Krzyk o Dobro!" w Śmiglu z okazji Święta Niepodległości, 11 listopada 2016, godz. 15.00

Serdecznie zapraszamy do Śmigla na koncert zespołu Arete pt. "Krzyk o Dobro!"  W sali widowiskowej Centrum Kultury wybrzmią m.in. najpiękniejsze i znane piosenki i pieśni patriotyczne w aranżacji zespołu Arete, który do Śmigla przyjedzie w następującym składzie: Jerzy STRUK – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna KASPRZAK – śpiew, Agnieszka KARGULEWICZ – skrzypce, Romuald ANDRZEJEWSKI- piano, aranżacja i Przemysław HAŁUSZCZAK – gitara, harmonijka ustna. Publicznośc będzie mogła włączyć się do wspólnego śpiewania podczas koncertu. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

bytom-odrza

Spotkanie poetycko-muzyczne Arete w Bytomiu Odrzańskim "Popatrz, jak piękny wstaje dzień!" Biblioteka 4 listopada 2016, godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki w Bytomiu Odrzańskim na spotkanie poetycko-muzyczne zespołu Arete pt. "Popatrz, jak piękny wstaje dzień!" zorganizowane z okazji obchodów rocznicy 1050-lecia Chrztu Polski. W specjalnym, programie poznański zespół wystąpi w następującym składzie:
Jerzy STRUK – słowa, muzyka, śpiew, Agnieszka KARGULEWICZ – skrzypce, Romuald ANDRZEJEWSKI- piano, aranżacja. Sedecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

publikacja5

Koncert Arete "Niech życie trwa!" w PIWNICY POD BARANAMI! Kraków, 19 październiaka 2016, godz. 19.00

Serdecznie zapraszamy do pięknego Krakowa na koncert zespołu Arete "Niech życie trwa!" w PIWNICY POD BARANAMI 19 października (środa), 2016, godz. 19.00
W specjalnym, niepowtarzalnym programie poznański zespół wystąpi w następującym składzie:
Jerzy STRUK – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna KASPRZAK – śpiew, Agnieszka KARGULEWICZ – skrzypce, Anna TABACZYŃSKA – flet, Romuald ANDRZEJEWSKI- piano, aranżacja, Przemysław HAŁUSZCZAK- gitara, harmonijka ustna
BILETY: 25 zł przedsprzedaż/ 30 zł w dniu koncertu, rezerwacja biletów: Dyr. Piwnicy pod Baranami: bomicek@gmail.com lub telefon 12 – 421 – 25 – 00. Zarezerwowane bilety odbierać można na godz. przed naszym koncertem

 

14445127_1466215956723725_9208213776193881717_o

Koncert poezji św. Teresy z LISIEUX w wykonaniu Arete, Kraków 20 października 2016, godz. 19.00

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert poezji św. Teresy z LISIEUX w wykonaniu zespołu Arete, który odbedzie się w parafii Matki Bożej Różańcowej Kraków Piaski-Nowe, ul. Nowosądecka 41. Arete wystąpi w następującym składzie: Jerzy STRUK – śpiew, Katarzyna KASPRZAK – śpiew, Agnieszka KARGULEWICZ – skrzypce, Anna TABACZYŃSKA – flet, Romuald ANDRZEJEWSKI- piano, Przemysław HAŁUSZCZAK- gitara, harmonijka ustna. Usłyszymy m.in. utwory "Tylko dziś", "Rzucać kwiaty" czy "Rzucać kwiaty". W czasie koncertu będą czytane fragmenty Rękopisów Autobiograficznych. Serdecznie zapraszamy na koncert "małej drogi UFNOŚCI" św. Teresy z Liseux, która dla świata stała się świadkiem niezwykłej wiary, potężnej nadziei i przede wszystkim wszechogarniającej Miłości… Wstęp wolny!

 

 

koncert-arete-w-miedzychodzie

Koncert Arete "Niech życie trwa!" w Międzychodzie, 14 październiaka 216, godz. 19.00

Serdecznie zapraszamy do Sali Widowiskowej Centum Animacji Kultury w Międzychodzie na koncert zespołu Arete "Niech życie trwa!" 14 października 2016, godz. 19.00.
Zespół wystąpi w następującym składzie:
Jerz STRUK – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna KASPRZAK – śpiew, Agnieszka KARGULEWICZ – skrzypce, Anna TABACZYŃSKA – flet, Romuald ANDRZEJEWSKI- piano, aranżacja, Przemysław HAŁUSZCZAK- gitara, harmonijka ustna. Poznańscy artyści wystąpią z najnowszym autorskim programem. Nie zabraknie najbardziej znanych piosenek, które jednak wybrzmią w nowej aranżacji.  Na scenie Międzychodzkiego Domu Kultury z okazji obchodów 70- lecia Biblioteki Publicznej wybrzmi również nowa kompozycja pt. "Więcej miłości!" Serdecznie zapraszamy do Międzychodu! Wstęp wolny!

 

 

publikacja1

"Kaskady wzruszeń" koncert Arete w kościele św. Mikołaja w Bydgoszczy 25 września 2016 , o godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy na koncert Zespołu ARETE pt. "Kaskady wzruszeń" Koncert odbędzie się w Kościele św. Mikołaja w Bydgoszczy na ul. Wyzwolenia 2 o godz. 16.00. Arete wystąpi w składzie: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce,  Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory i aranżacja oraz Przemysław Hałuszczak – gitara, harmonijka ustna. Podczas koncertu artyści wykonają swoje znane utwory, ale także nowe kompozycje. Jedną z nich będzie z pewnością piosenka "Więcej miłości!" Na spotkanie z twórczością zespołu Arete – "muzyką serca" i tekstami pełnymi duchowego przesłania bardzo serdecznie zapraszamy. Warto dodać, że tego samego dnia poznańscy artyści wsytąpią również w Kaplicy Centrum Onkologii w Bydgoszczy o godz. 11.45. Wstęp wolny!

 

bydgoszcz-mniejsze

"Podziękujmy za słońca blask…" koncert Arete w Centrum Onkologii w Bydgoszczy 25 września 2016 , o godz. 11.45 (Po Mszy świętej)

Serdecznie zapraszamy na koncert Zespołu ARETE pt. "Podziękujmy za słońca blask…" Koncert odbędzie się w Kaplicy Centrum Onkologii w Bydgoszczy na ul. Romanowskiej 2.  Podczas niedzielnego koncertu zespół wykona specjalnie dla zgromadzonej publiczności po raz pierwszy piosenkę "Aniele Stróżu", która pochodzi z albumu "Niech życie trwa!".  Arete wystąpi w składzie: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce,  Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory i aranżacja oraz Przemysław Hałuszczak – gitara, harmonijka ustna. Na spotkanie z Arete – "muzyką serca" i tekstami pełnymi duchowego przesłania bardzo serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny! Warto dodać, że tego samego dnia zespół wystąpi również w Kościele pw. św. Mikołaja w Bydgoszczy o godz. 16.00

 

Pozna 2016 Solacz koncert jpg

"Póki żyjemy zróbmy coś!" koncert Arete w Parku Sołackm w Poznaniu 31 lipca 2016 , o godz. 18.00

Serdecznie zapraszamy na koncert Zespołu ARETE pt. "Póki żyjemy zróbmy coś!" Koncert odbędzie się na Tarasie Restauracji Meridian w Parku Sołackim w Poznaniu w ramach  tegorocznego cyklu "Koncertów Sołackich". Zespół wykona dla poznańskiej publiczności specjalny program prezentując oprócz najbardziej znanych piosenek również nowe utwory. W klimatycznej scenerii parku sołackiego poezja śpiewana przeplatana będzie utworami pełnymi dynamiki i żywiołowej afirmacji uzyskując charakter swoistej biesiady artystycznej, w której duchowy wymiar poetyckich tekstów buduje niepowtarzalny nastrój koncertów poznańskiego zespołu. Arete wystąpi w pełnym składzie: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce, Maria Bogawska – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory oraz Przemysław Hałuszczak – gitara, harmonijka ustna. Na spotkanie z Arete bardzo serdecznie zapraszają organizatorzy Koncertów Sołackich: Rada Osiedla Sołacz, Towarzystwo Przyjaciół Sołacza i Hotel Restauracja "Meridian' Wstęp wolny!

 

Św. Teresa z Lisieux  2016 Jaworzno

"Żyć miłością" koncert Arete poezji św. TERESY z LISIEUX w Jaworznie, w niedzielę 24 lipca 2016 , godz. 19.00, po Mszy Świętej o godz. 18.00

Serdecznie zapraszamy na koncert poezji św. TERESY z LISIEUX w wykonaniu zespołu ARETE, który odbędzie się w Jaworznie 24 lipca 2016 o godz. 19.00. Arete wraca na Śląsk z radością na zaproszenie Ks. Mirka Tosza ze Wspólnoty Betlejem w Jaworznie, by uczestniczyć w koncercie, który odbędzie się w ramach Światowych Dni Młodzieży. Poznańscy artyści wysytąpią w składzie:  Jerzy Struk – śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Maria Bogawska – skrzypce, Anna Tabaczyńska – flet, Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory oraz Przemysław Hałuszczak – gitara. Ślicznie wszystkich zapraszamy na spotkanie z niezwykłą poezją św. Teresy z Lisieux. Wstęp wolny!

 

Pozna 2016 koncert

"Podziękujmy za miłość" koncert Arete, Karmelici Bosi, Poznań 16 lipca 2016 , godz. 19.15

Serdecznie zapraszamy na koncert Zespołu ARETE pt. "Podziękujmy za miłość!" Koncert odbędzie się z okazji Uroczystości Matki Bożej z Góry Karmel, w ogrodzie klasztornym poznańskich Karmelitów Bosych, ul. Działowa 25, tuż po Mszy Świętej o godz. 18.00.  Tematem przewodnim będzie oczywiście miłość i wdzięczność. Zespół zagra swoje znane piosenki o miłości, ale nie zabraknie zupełnie nowych utworów. Poznańska publiczność poraz pierwszy wysłucha piosenki pt. "Dziękuję Boże za ten świat…" Wystąpi cały skład zespołu: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce, Maria Bogawska – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory oraz Przemysław Hałuszczak – gitara, harmonijka ustna.
Bardzo gorąco zapraszamy na spotkanie z Arete podczas Uroczystości Matki Bożej z Góry Karmel. Wstęp wolny!

 

Arete 2016

"Wyjątkowy DZIEŃ MATKI" koncert live zespołu Arete, Kino "Marzenie" Tarnów 24 maja 2016 , godz. 20.00

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert zespoły Arete z okazji DNIA MAMY! Koncert będzie transmitowany przez Radio RDN Tarnów Małopolska i Radio RDN Nowy Sącz.  

Zespół wybrał na spotkanie ze słuchaczami i publicznością bardzo wiosenne utwory. Nie zabraknie swoiście dynamicznych, żywiołowych piosenek jak również duchowych kompozycji z aretowtm klimatem. Ze sceny wybrzmią oczywiście też największe przeboje poznańskich artystów na czele ze zwycieskim w plebiscycie radia RDN "Póki żyjemy zróbmy coś!" W urodzinowym koncercie wystąpi dla Państwa następujący skład zespołu Arete: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Maria Bogawska – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory i aranżacja oraz Przemysław Hałuszczak – gitara, harmonijka ustna.
Słuchacze będą świadkami najnowszej piosenki Jerzego Struka, która wybrzmi specjalnie dla wszystkich Mam! Po występie będzie można nabyć również płytę zespołu z autografami! Serdecznie zapraszamy na koncert z okazji Dnia Mamy do Kina "Marzenie" do Tarnowa i na specjalne spotkanie z zespołem ARETE.
Informacje szczegółowe: http://rdn.pl/?p=48868

 

plakat_70416

"Więcej miłości!" URODZINOWY koncert zespołu Arete, Cafe Misja, Poznań 7 kwietnia 2016 , godz. 19.00

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy URODZINOWY koncert Zespołu ARETE pt. "Więcej miłości!" Artyści świętować będą 6 urodziny jak zawsze na poetyckiej scenie przytulnej kawiarni Cafe Misja w Poznaniu, gdzie raz do roku zaciera się granica między sceną a widownią!

Zespół zagra najbardziej znane utworyz 6 lat swojej działalności. W urodzinowym koncercie wystąpi dla Państwa cały skład zespołu Arete: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce, Maria Bogawska – skrzypce, Joanna Wójcicka – bębny, Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory oraz Przemysław Hałuszczak – gitara, harmonijka ustna.
Słuchacze będą świadkami prapremiery najnowszej piosenki Jerzego Struka. Nie zabraknie oczywiście urodzinowych niespodzianek z nagrodą! Będzie można otrzymać również płytę zespołu z autografami! Serdecznie zapraszamy na URODZINY z ARETE.
Bilety 20 zł. do nabycia w Cafe Misja, ul. Gołębia 1, informacje o rezerwacji biletów i stolika pod nr. tel. 61 415 14 43)

 

zielona góra do druku (2)

"Niech życie trwa!" Koncert Arete w Palmiarni w Zielonej Górze, 12 marca godz. 21.00

W sobotni wieczór 12 marca w centrum Zielonej Góry wystąpi zespół Arete w specjalnym sportowo-artystycznym programie.  Na scenie PALMIARNI artyści wystąpią w pełnym składzie: Jerzy STRUK (słowa, muzyka, śpiew), Katarzyna KASPRZAK (śpiew), Agnieszka KARGULEWICZ (skrzypce), Maria BOGAWSKA (skrzypce), Przemysław HAŁUSZCZAK (gitara), oraz Romuald ANDRZEJEWSKI (piano, syntetyzatory, aranżacja). Arete występuje na zaproszenie organizatorów XIX HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY W TENISIE. W koncercie, w którym wybrzmią najbardziej epkspresyjne piosenki Arete będzie miała również miejsce premiera utworu skomponowanego i napisanego specjalnie na to spotkanie "Król netu!". Koncert ma charakter zamknięty.


 

arete plakat Nowy Tomyśl

"Niech życie trwa!" Koncert Arete w Bibliotece w Nowym Tomyślu, 18 lutego godz. 18.30

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Nowym Tomyślu serdecznie zaprasza na koncert Jerzego Struka z zespołem Arete.  Spotkanie z piosenką autorską nosi tytuł "Niech życi trwa!". To tytułowy bowiem utwór trzeciej studyjnej płyty Arete. Na klimatycznej scenie biblioteki artyści wystąpią w następującym składzie: Jerzy STRUK (słowa, muzyka, śpiew), Maria BOGAWSKA (skrzypce) oraz Romuald ANDRZEJEWSKI (piano, syntetyzatory, aranżacja). W koncercie gościnnie z Arete wystąpi Anna TABACZYŃSKA (flet). Dzięki temu piosenki Arete nabiorą niecodzienngo charakteru i ubogacą kształt dotychczasowej aranżacji, stwarzając niepowtarzalny klimat. Koncert zorganizowany jest w ramach czwartkowych spotkań literacko-muzycznych. Nowotomyska publiczność będzie mogła posłuchać najbardziej znanych piosenek Arete mówiących o tym, co najważniejsze… o życiu i miłości.  Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!


 

plakat

Walentynkowy koncert ARETE pt. "Zakochać się w Miłości" 14 lutego g.17.00 w Poznaniu

Parafia św. Rocha oraz Duszpasterstwo Akademickie w Poznaniu serdecznie zapraszają na wyjątkowy Walentynkowy Koncert zespołu Arete pt. "Zakochać się w Miłości"
który odbędzie się 14 lutego 2016 o godz. 17.00 w Centrum Duszpasterskim przy parafii św. Rocha.
To jedyny koncert w roku, na którym artyści śpiewają wyłącznie utwory o miłości.
Z całego repertuaru Arete wybrzmią zatem wszystkie najważniejsze piosenki charakterystyczne dla tego niepowtarzalnego, romantycznego wieczoru…  Nie zabraknie również specjalnej muzycznej niespodzianki! Na koncert zapraszamy wszystkich, którzy kochają i chcą być kochani. Dla zakochanych w miłości i dla tych, którzy pragną w miłości się zakochać… Dla już odnalezionych i nadal poszukujących… Arete wystąpi w pełnym składzie: Jerzy Struk, Katarzyna Kasprzak, Agnieszka Kargulewicz, Maria Bogawska, Romuald Andrzejewski i Przemysław Hałuszczak
Bilety: 15 zł w przedsprzeraży / 19 zł w dniu koncertu do nabycia w Kawiarence w Centrum Duszapsterskim – dla każdego kawa i walentynkowe ciacho!
Patronat medialny koncertu: Radio EMAUS, TV Wielkopolska, Ruch Światło-Życia Archidiecezji Poznańskiej i Gospel Box. Serdecznie zapraszamy! Przyjdź i zakochaj się w Miłości!


 

Kleczew do druku 2016

"Zakochani w miłości…" Spotkanie poetycko-muzyczne w Kleczewie 12 lutego godz. 17.00

Miejsko-Gminna Biblioteka w Kleczewie serdecznie zaprasza na Walentynkowe spotkanie poetycko-muzyczne pt. "Zakochani w miłości…" Artyści zespołu Arete: Jerzy Struk (śpiew, recytacja), Agnieszka Kargulewicz (skrzypce), Romek Andrzejewski (piano, syntetyzatory) stworzą nastrój charakterystyczny dla Święta Zakochanych. Bohaterką spotkania będzie oczywiście miłość, której rożnorodne przejawy odsłoni interpretacja stricte poetycka jak również autorska twórczość muzyczna zespołu Arete. Piosenki o miłości przez całe spotkanie będą towarzyszyć publiczności zgromadzonej w Bibliotece. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!


 

Przeboj Roku

"Póki żyjemy zróbmy coś!" ARETE Przebojem Roku Radia RDN Małoposka!!!!!!!!!!!!!!!!

Kochani! DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYGRALIŚMY tylko dzięki Waszym głosom i osiągnęliśmy historyczny sukces! Jesteśmy BAAAAARDZOOOOO szczęśliwi! Prosimy – radujcie się z nami! 28 stycznia 2016 roku będzie niezapomnianą datą dla historii zespołu Arete:)

Jednak to przede wszystkim wielki dar waszych serc!!!! I z tego powodu jesteśmy przeszczęśliwi, że jesteśmy dla Was tak ważni! Z tego powodu czujemy się bardzo wzruszeni! I to nas bardzo zobowiązuje! Jesteśmy niebywale uskrzydleni do dalszej pracy, aby nasza twórczość przynosiła Wam same chwile radości! Wy jesteście z nami a Arete jest dla Was! Dziękujemy raz jeszcze wszystkim na czele oczywiście z naszą niezwykłą Anią! Jest Pani niesamowita! Serdecznie pozdrawiamy!


 

Radio 2015

ARETE w Plebiscycie na Przebój Roku Radia RDN Małoposka i Nowy Sącz 28 stycznia 2016

Bierzemy udział w Plebiscycie na Przebój Roku w Radiu RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Szczegóły na www.grajmyswoje.rdn.pl; http://rdn.pl/?page_id=286

Nasza piosenka "Póki żyjemy zróbmy coś!" do której rok temu kręciliśmy teledysk walczy z utworami naprawde bardzo utytułowanych artystów… Perfekt, Edyta Górniak, Mietek Szcześniak, Zakopower, Ania Wyszkoni, Bracia, Dawid Podsiadło, Monika Kuszyńska, GolecUorkiestra, Zdzisława Sośnicka, Janusz Radek i wielu innych… Każdy z głosujących ma szanse na wygranie m.in. spotkania ze zwycięskim zespołem/artystą i nowoczesnego tableta, płyt i gadżetów:)

 by zagłosowac na ARETE wystraczy wysłać SMS o treści: grajmy.7 na numer 71051 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS) głosowanie trwa TYLKO do 28 stycznia godz. 13.00!!

DZIĘKUJEMY WAM z całego serca za każdy głos!


 

Suchy Las

Koncert ARETE , 15 stycznia  2016, godz. 18.00  Suchy Las Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej

Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las na koncert poznańskiego zespołu Arete,  który odbędzie się 15 stycznia 2016 r. o godz. 18.00. Zespół zaprezentuje przede wszystkim utwory z najnowszej płyty "Niech życie trwa!". Poetycki klimat stworzą również piosenki  z płyt "Pierwszy promień" i "Wędrujemy". Artyści wsytąpią  w pełnym składzie: Jerzy Struk słowa, muzyka, śpiew; Katarzyna Kasprzak – śpiew, Maria Bogawska – skrzypce, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce, Przemysław Hałuszczak – gitara, Romuald Andrzejewski – piano, synetyzatory, aranżacja. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy! Informacje: http://osrodekkultury.pl/wydarzenia/koncert-zespolu-arete

 

 

plakat 2016

Bożonarodzeniowy koncert kolęd zespołu ARETE pt. "Radujcie się serca!" 6 stycznia 2016, godz. 17.00 Piwnica Duchowa, Poznań

Co roku 6 stycznia Samotnia św. Rafała w Piwnicy Duchowej w Poznaniu wypełnia się publicznością pragnącą wziąć udział we wspólnym kolędowaniu z zespołem Arete. Zatem w środę 6 stycznia 2016 o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy na Bożonarodzeniowy koncert kolęd zespołu ARETE pt."Radujcie się serca!" Niezapomniany nastrój najpiękniejszych polskich kolęd stworzą dla Państwa następujący artyści: Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz i Maria Bogawska – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano, aranżacja, Jerzy Struk – śpiew, recytacja oraz gitarzysta – Przemysław Hałuszczak. https://www.youtube.com/watch?v=hvjwEt6Yt5Q Arete przygotowało kilkanaście polskich kolęd we własnej aranżacji i kilka autorskich utworów świątecznych: Jest taki dar", "Śnieżny sen", "Radujcie się serca!" Koncert w ramach cyklu "Dialogi poetyckie" odbędzie się w środę 6 stycznia w Poznaniu, Piwnica Duchowa, ul.Działowa 25. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny:)


 


 

Nak

Koncert ARETE w Nakle, 12 listopada 2015, godz. 17.00 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle

Z okazji Święta Niepodległości serdecznie zapraszamy na koncert zespołu ARETE. W programie koncertu najbardziej znane i lubiane pieśni patriotyczne oraz autorskie utwory zespołu z najnowszej płyty: "Niech życie trwa!" Poznański zespół ARETE wystąpi w składzie: Jerzy STRUK – słowa, muzyka, wokal, Maria BOGAWSKA – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano, syntetyzatory, aranżacja.

Wstęp wolny!


 

Dni Kultury Chrzescijanskiej  Bydgoszcz

Koncert ARETE z okazji XXXIV Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej "Świątyni Dnia" godz. 16.00 Bydgoszcz

Z okazji XXXIV Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy serdecznie zapraszamy na koncert zepsołu ARETE. pt "Świątynia Dnia". Artyści wystąpią w pełnym składzie: Jerzy STRUK – śpiew, Katarzyna KASPRZAK – śpiew, Agnieszka KARGULEWICZ – skrzypce, Maria BOGAWSKA – skrzypce, Przemysław HAŁUSZCZAK, Romuald ANDRZEJEWSKI – piano, syntetyzatory, aranżacja. Z całego repertuaru zespołu publiczność będzie mogła usłyszeć piosenki o największym przesłaniu duchowym. Na ten szczególny koncert zapraszamy 8 listopada o godz. 16.30 do Kościoła pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników, ul. Bołtucia 5. Wstęp wolny!


 


 


 

Bydgoszcz

Koncert ARETE z okazji XXXIV Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej "Wierzę w Was ludzie, wierzę" godz. 16.00 Bydgoszcz, 

Z okazji XXXIV Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy serdecznie zapraszamy na koncert zepsołu ARETE. pt "Wierzę w Was ludzie, wierzę". Artyści wystąpią w pełnym składzie: Jerzy STRUK – śpiew, Katarzyna KASPRZAK – śpiew, Agnieszka KARGULEWICZ – skrzypce, Maria BOGAWSKA – skrzypce, Przemysław HAŁUSZCZAK, Romuald ANDRZEJEWSKI – piano, syntetyzatory, aranżacja. Na  wyjątkowy koncert zapraszamy 8 listopada o godz. 11.40, po Mszy św. w Kaplicy Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Koncert Witkowo 2015r

Koncert ARETE w Witkowie z okazji Święta Niepodległości 11 listopada 2015, godz. 16.00 

Z okazji Święta Niepodległości Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo serdecznie zaprasza na koncert znanych i lubianych piosenek patriotycznych w wykonaniu zespołu Arete. Poznańscy artyści wystąpią w składzie: Jerzy Struk – śpiew; Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce; Maria Bogawska – skrzypce, Przemysław Hałuszczak – gitara, Romuald Andrzejewski – piano, aranżacja. Koncert odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w witkowie o godz. 16.00 Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego śpiewania! Wstęp wolny!


 

kamien krajenski 2015

Spotkanie muzyczno-poetyckie ARETE w Kamieniu Krajeńskim, 4 listopada 2015, godz. 17.00 MGOK 

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniu Krajeńskim serdecznie zaprasza na muzyczno-poetyckie spotkanie z poznańskim zespołem ARETE, który wystąpi w składzie: Jerzy STRUK – słowa, muzyka, śpiew; Agnieszka KARGULEWICZ- skrzypce, Romuald ANDRZEJEWSKI – piano, syntetyzatory, aranżacja. Spotkanie poetycko-muzyczne zorganizowane zostało z okazji Dni Kultury Chrześcijanskiej i odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury na ul. Sępoleńskiej 4. Wstęp wolny!


 


 


 

Trzciel 2015

Spotkanie ARETE z okazji Święta Niepodległości w Bibliotece w Trzcielu, 5 listopada godz. 16.00  

Z okazji Święta Niepodległości Biblioteka Publiczna w Trzcielu serdecznie zaprasza na muzyczno-poetyckie spotkanie z artystami zepsołu ARETE. Wystąpią: Jerzy STRUK – śpiew, Katarzyna KASPRZAK – śpiew, Romuald ANDRZEJEWSKI – piano, syntetyzatory, aranżacja. W repertuarze spotkania nie zabraknie najbardziej znanych i lubianych piosenek patriotycznych z możliwością wspólnego śpiewania. Serdecznie zapraszamy 5 listopada o godz. 17.00 do Biblioteki w Trzcielu, ul. Poznańska 8. Wstęp wolny!


 


 


 

puszczykowo 2015 publisher

Koncert ARETE w Puszczykowie, 30 października 2015, godz. 17.00 

Biblioteka im. Małgorzaty Musierowicz oraz Centrum Animacji Kultury w Puszczykowie serdecznie zaprasza na koncert zespołu ARETE. Poznaścy artyści wystąpią w następującym składzie: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew; Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce; Romuald Andrzejewski – piano, syntetyzatory, aranżacja. Zespół zaprosi słuchaczy do Krainy Łagodności w nostalgicznej barwie jesieni, ale  piosenki poetyckie momentami zostaną okraszone klimatem gorącego lata i tęsknotą za życiem wiosny! Koncert promujący najnowszą płytę "Niech życie trwa!" odbywa się z okazji Puszczykowskiej Jesieni Kulturalnej. Serdecznie zapraszamy! Wstęp 10 zł.


 

koncert Dabrowa  2015

 Koncert ARETE w w Dworku Słaboszewku k/Dąbrowy 16 października 2015, godz. 17.00 

Biblioteka Publiczna w Dąbrowie serdecznie zaprasza na spotkanie poetycko-muzyczne pt. "Poezja – najmądrzejsza Pani" z artystami zespołu Arete. Poznańscy artyści wystąpią w składzie: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew; Agnieszka Kargulewicz – skrzypce; Romuald Andrzejewski – piano, aranżacja. Wiersze przeczyta sam autor. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną również autorskie piosenki  z najnowszej płyty Arete "Niech życie trwa!" Serdecznie zapraszamy do Dworku w Słaboszewku Wstęp wolny!


 

Konin duzy ok 2015

 Koncert ARETE w Koninie, 11 października 2015, godz. 19.00 Aula im. bł. J. Popiełuszki

W niedzielę 11 października 2015 o godz. 19.00 serdecznie zapraszamy do Konina na muzyczno-poetycką afirmację Życia po krainie Dobra i Miłości. Koncert zespołu ARETE pt. "Niech życie trwa!" odbędzie się w Auli bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy Kościele św. Maksymiliana Kolbe. Wstęp wolny!

Poznański zespół ARETE wystąpi w składzie: Jerzy STRUK – słowa, muzyka, wokal, Katarzyna KASPRZAK – wokal, Agnieszka KARGULEWICZ – skrzypce, Maria BOGAWSKA – skrzypce, Przemysław HAŁUSZCZAK – gitara, Romuald Andrzejewski – piano,

Koncert promuje najnowszą autorską płytę zespołu Arete pt. "Niech życie trwa!"

Wstęp wolny!


 

Jaworzno plakat poprawiony

 Koncert ARETE w Jaworznie dla Wspólnoty Betlejem, 4 października 2015, godz. 12.00 

Wspólnota Betlejem serdecznie zaprasza na koncert promujący najnowszą płytę zespołu Arete. Poznańscy artyści wracają po niemal dwóch latach do Jaworzna tym razem chcąc podzielić się ze słuchaczami najnowszą twórczością. Być może nie zabraknie choć jednej pieśni poezji św. Teresy, której poezje śpiewali dwa lata temu. W koncercie pt. "Niech życie trwa!"  zespół wystąpi w składzie: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew; Katarzyna Kasprzak – śpiew, Romuald Andrzejewski – piano, syntetyzatory, aranżacja. Serdecznie zapraszamy! Jaworzno, ul. Długa 16. Wstęp wolny!


 

Bukowno plakat 2015

 Koncert ARETE w Centrum Kultury w Bukownie 2 października 2015, godz. 19.00 

Centrum Kultury Miasta Bukowno serdecznie zaprasza na koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki "Noc muzyki i poezji". Wystąpi poznański zespół ARETE w koncercie promującym najnowszą autorską płytę "Niech życie trwa!" Artyści wystąpią w składzie: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew; Katarzyna Kasprzak – śpiew, Romuald Andrzejewski – piano, syntetyzatory, aranżacja. Serdecznie zapraszamy! Bukowno, ul. Kolejowa 3. Wstęp wolny!


 

Myslowice plakat 2015

Koncert ARETE w Mysłowicach Kawiarnia "Biały Łabędź" 3 października 2015, g. 18.00

Kawiarnia "Biały Łabędź" w Mysłowicach serdecznie zaprasza na koncert zespołu ARETE promujący najnowszą autorską płytę "Niech życie trwa!" Artyści wystąpią w składzie: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew; Katarzyna Kasprzak – śpiew, Romuald Andrzejewski – piano, syntetyzatory, aranżacja. Artyście zagrają przede wszystkim piosenki za najnowszej płyty, ale przypomną również najbardziej znane utwory z dwóch wcześniejszych płyt: "Pierwszy promień" i "Wędrujemy". Serdecznie zapraszamy! Mysłowice, ul. Rynek 20. Bilety do nabycia w kawiarni lub przed koncertem.


 

Plakat-Teresa-A2-Poznan

 Arete w Koncercie poezji św. TERESY z Lisieux, 1 października 2015, godz. 19.15 

W imieniu Fundacji Wzgórze św. Józefa w Poznania, Fundacji Pustelnia z Krakowa bardzo serdecznie  zapraszamy na koncert poezji św. TERESY z LISIEUX w wykonaniu zespołu Arete, który odbędzie się 1 października 2015 (czwartek) o godz. 19.15 w Piwnicy Duchowej w Poznaniu, ul. Działowa 25

Wystąpią:

Jerzy STRUK, Katarzyna KASPRZAK – śpiew; Maria BOGAWSKA, Agnieszka KARGULEWICZ – skrzypce,
Romuald ANDRZEJEWSKI – piano, Przemysław HAŁUSZCZAK – gitara oraz gościnnie Anna TABACZYŃSKA – flet

Muzyka i tłumaczenie poezji: Konrad JOSOWICZ (Kraków) Fragmenty Rękopisów św. Teresy z Lisieux podczas koncertu: czytać będzie: Agnieszka DOMASZCZYŃSKA.  Patronat medialny koncertu RADIO EMAUS – Dobre Radio  Z całego serca zapraszamy Państwa na godzinne spotkanie z "małą drogą UFNOŚCI" św. Teresy z Lisieux, której życie stało się dla świata żywym świadectwem niezwykłej wiary, potężnej nadziei, i przede wszystkim darem wszechogarniającej Miłości…


 

lista_z_moca_d

Sukces ARETE w podsumowaniu 200 notowania LISTY z MOCĄ! 

Są chwile w których brakuje słów z niesamowitego wrażenia!! To jedna z nich… Kochani! całym sercem DZIĘKUJEMY!!!!!! wszystkim, którzy przez cały ten czas oddawali swoje głosy na nasze piosenki! Zajęliśmy 3 pierwsze miejsca!! w podsumowaniu Listy z Mocą z okazji 200 wydania Listy.

1. miejsce ARETE: "Czym jest miłość?"
2. miejsce ARETE: "Wędrujemy"
3. miejsce ARETE: "Póki żyjemy zróbmy coś!"

Dziękujemy raz jeszcze i zachęcamy do dalszej wędrówki z naszym piosenkami:)


 

Dolsk 2015

Koncert ARETE w Dolsku, 6 września 2015 godz. 18.00

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Arete w Dolsku! Zespół Arete, w koncercie promującym najnowszą płytę "Niech życie trwa!" zagra w pełnym składzie: Jerzy Struk – śpiew, słowa i muzyka, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Maria Bogawska – skrzypce, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce, Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory, Przemysław Hałuszczak – gitara. Do zobaczenia!

caffe Aniol 2015 Gdynia

Koncert ARETE "Niech życie trwa!" w Gdyni, Caffe Anioł , 8 sierpnia 2015 g. 19.00

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Arete do Gdyni promujący najnowszą płytę zespołu pt. "Niech życie trwa!" To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć na żywo poznański zespół nad Bałtyckim morzem:) Koncert odbędzie się w Kawiarni Caffe Anioł w GDYNI w sobotę 8 sierpnia o godz. 19.00. Wystąpi: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew; Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce i Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory, aranżacja.  Bilety 15 /20 zł Rezerwacja: 58 625 74 44 lub  mailem na adres rezerwacja@caffeaniol.pl Bardzo serdecznie zapraszamy!


 


 

Południk 18 2015 Gdansk

Koncert ARETE "Niech życie trwa!" w Gdańsku, Kawiarnia Południk 18, 7 sierpnia 2015 g. 19.00

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Arete do Gdańska promujący najnowszą płytę zespołu "Niech życie trwa!" Na żywo artystów poznańskiego zespołu będzie można usłyszeć już 7 sierpnia o godz. 19.00 w Kawiarence Podróżniczej "Południk 18". Poeta i autor piosenek Jerzy Struk  wraz ze swoimi muzykami z zespołu: Katarzyną Kasprzak – śpiew oraz Romkiem Andrzejewskim – piano, syntezatory i aranżacja wystąpi po dwuletniej nieobecności w Trójmieście. Bardzo serdecznie zapraszamy na to spotkanie! tel. 514 125 589 Informacje: www.poludnik18.pl


 

sierakow2015

Koncert ARETE "Niech życie trwa!" w Sierakowie, Muzeum Opalińskich , 3 lipca 2015 g. 20.00

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Arete w ramach obchodów Dni Ziemi Sierakowskiej. Koncert promujący najnowszą płytę zespołu pt. "Niech życie trwa!" odbędzie się w malowniczej scenerii na scenie przy Muzeum Zamku Opalińskich w Sierakowie 3 lipca (piątek) o godz. 20.00. W rodzinnym mieście założyciela zespołu i autora piosenek Jerzego Struka wystąpią ponadto:  Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce, Maria Bogawska – skrzypce, Przemysław Hałuszczak – gitara, Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy!


 


 

Russowo 2015

Koncert ARETE "Miłość w oczach", Dworek Russowo k/Kalisza, 5 lipca 2015 g. 15.30

Muezum Okręgowe Ziemi Kaliskiej serdecznie zaprasza na koncert w ramach Drugiego "spotkania z Niechcicami" do pięknego Dworku Marii Dąbrowskiej w Russowie, w niedzielę o godz. 15.30. Koncert poznańskich artystów swoim charakterem podkreśli temat tego spotkania, którego tytuł brzmi: "Maria i Marian Dąbrowscy – historia miłości". Wystąpią: Jerzy Struk, Katarzyna Kasprzak, Agnieszka Kargulewicz, Maria Bogawska, Przemysław Hałuszczak, Romuald Andrzejewski. Zapraszamy słuchaczy z całymi rodziami!


 


 


 

Trzesacz 2015

Koncert "Przejdziemy razem przez to życie…" w Trzęsaczu, 1 lipca 2015 g. 18.30

1 lipca 2015 w Trzęsaczu, w Młodzieżowym Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym odbędzie się koncert Jerzego Struka przy akompaniamencie pianisty zespołu Arete – Romka Andrzejewskiego. Koncert poetycko-muzyczny zatytułowany "Razem przejdziemy przez to żyicie…"  został zorganizowany w ramach spotkania z Mieczysławem Guzewiczem pt. "Miłość małżeńska moze być piękna…". Koncert ma charakter zamknięty.


 


 


 

Serdecznie zapraszamy

Koncert ARETE w Sierakowie, 3 lipca 2015 Serdecznie zapraszamy!

Z wielką radością informujemy, że wracamy do Sierakowa z koncertem promującym najnowszą płytę zespołu Arete "Niech życie trwa!". Już dziś wiemy, że plenerowy koncert odbędzie się w piątkowy wieczór 3 lipca w ramach obchodów Dni Sierakowa. Do zobaczenia!


 


 

logo_zlota_dziesiatka Niech zycie trwa!

Utwór "Wiosną żyj!"  na DRUGIM miejscu w złotej 10 Listy Przebojów Radia Warszawa 

Utwór "Wiosną żyj!" otwierający trzecią autorską płytę Arete pt. "Niech życi trwa!" znalazł się na drugim miejscu w 44 notowaniu złotej 10 Listy Przebojów Radia Warszawa. Dziękujemy wszystkim za głosy i zachęcamy do dlaszego głosowania na wiosenną piosenkę zspołu: http://radiowarszawa.com.pl/2015/06/lista-zlota-10-radia-warszawa-notowanie-44

Natomiast "Wiosną żyj!" można już obejrzeć na YouTube pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=wgrerANadck Serdecznie zapraszamy:)


 

zagranie_8

Arete KONCERT live "Niech życie trwa!" z okazji 20-lecia RADIA EMAUS 21 maja 2015 o 20.00!

Serdecznie zapraszamy na specjalny KONCERT LIVE z okazji 20-lecia Radia Emaus!  Jerzy Struk, Katarzyna Kasprzak, Agnieszka Kargulewicz, Maria Bogawska, Przemysław Hałuszczak i Romek Andrzejewski w wyjątkowym spotkaniu ze słuchaczami Dobrego Radia:)  Koncert odbędzie 21 maja o godz. 20.00 Serdecznie zapraszamy do obecności na naszym występie! Jest możliwość wygrania i zdobycia biletów wejściówek na nasz koncert w Radiu Emaus:) Wszystkich pozostałych z Państwa zapraszamy do włączenia Radia Emaus i posłuchania naszego koncertu:)

Szczegółowe informacje na stronie Radia Emaus: http://www.radioemaus.pl


 

kleczew-duzy 2015

Arete w Bibliotece w Kleczewie "Niech zycie trwa!" 15 maja 2015 godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy na spotkanie poetycko-muzyczne z Jerzym Strukiem promujące najnowszą płytę zespołu Arete w Bibliotece w Kleczewie. Poeta i autor piosenek zawita do Biblioteki w towarzystwie artystów zespołu Arete: Agnieszki Kargulewicz – skrzypce oraz Romka Andrzejewskiego – piano, syntezatory. Spotkanie odbędzie 15 maja o godz. 17.00 Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje na stronie biblioteki: http://www.biblioteka.kleczew.pl/content.php?cms_id=745&lang=pl


 

5 koncert urodzinowy 1

"Koncert na 5!" Urodzinowy koncert ARETE! Cafe Misja, Poznań 23 kwietnia 2015 godz. 19.00  

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy URODZINOWY koncert Zespołu ARETE pt. "Koncert na 5!" Artyści świętować będą 5 urodziny jak zawsze na poetyckiej scenie przytulnej kawiarni Cafe Misja w Poznaniu, gdzie raz do roku zaciera się granica między sceną a widownią!

Zespół zagra przede wszystkim piosenki z najnowszej trzeciej autorskiej płyty "Niech życie trwa!", ale przypomni również najbardziej znane utwory z 5 lat swojej działalności. W urodzinowym koncercie wystąpią dla Państwa: Jerzy Struk – słowa, muzyka, śpiew, Katarzyna Kasprzak – śpiew, Agnieszka Kargulewicz – skrzypce, Maria Bogawska – skrzypce, Joanna Wójcicka – bębny, Romuald Andrzejewski – piano, syntezatory oraz Przemysław Hałuszczak – gitara, harmonijka ustna.
Słuchaczy koncertu czeka również prapremiera nowej piosenki Jerzego Struka. Nie zabraknie oczywiście urodzinowych niespodzianek z nagrodą! Będzie można otrzymać najnowszą płytę zespołu z autografami! Serdecznie zapraszamy na URODZINY z ARETE.
Bilety 20 zł (możliwa rezerwacja stolika – tel. 531 584 187)


 

PLAKAT-Struk-(A3)

"Niech życie trwa!" na Zamku Królewskim w Warszawie (Arkady Kubickiego)  18 kwietnia godz. 14.00-15.00

Jerzy Struk – poeta, filozof, autor piosenek, wokalista i założyciel zespołu ARETE, w ramach spotkań z czytelnikami podczas Targów Katolickich na Zamku Królewskim w Warszawie będzie podpisywał w imieniu zespołu swoją najnowszą autorską płytę pt. "Niech życie trwa!". Serdecznie zapraszamy na spotkanie w sobotę, 18 kwietnia o godz. 14.00-15.00.


 


 


 

LOGO JPG

Arete "Niech zycie trwa!" w Radiu EMAUS 13 -17 kwietnia . godz. 19.05

Zapraszamy do rozmowy o naszej najnowszej płycie "Niech życie trwa!" od poniedziałku 13 kwietnia aż do piątku 17 kwietnia codziennie o godz. 19:05 w audycji Kingi Waliszewskiej Muzyka Chrześcijan na Antenie Dobrego Radia EMAUS http://www.radioemaus.pl/ Serdecznie zapraszamy!